تاریخ: ۷:۲۴ :: ۱۳۹۵/۰۶/۰۸

3342, 
بازی سه باره شرکت مبهم و عجول با سهامداران/ تکرار لغو دو مجمعReviewed by مدیر رادیو سهام on Aug 29Rating:
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

به گزارش رادیو سهام  به نقل از بورس پرس خبر ” بازی سه باره شرکت مبهم و عجول با سهامداران/ تکرار لغو دو مجمع ” به شماره ۱۰۳۶۱۲ را بخوانید :

به گزارش این سایت خبری بورسی، در پی اعلام دو مجمع سالانه و فوق العاده کنتورسازی، قرار بود در پایان معاملات امروز نماد این شرکت بسته شود اما مدیران این شرکت برای سومین اقدام به لغو دو مجمع اعلامی کردند تا سهامداران آن برای بار سوم با عدم ثبات در تصمیمات و به نوعی مورد بازی روبرو شوند.

این شرکت بعد از لغو دو مجمع ۳۱ تیر و ۲۱ مرداد ، قصد داشت صبح پنج شنبه این هفته ۱۱ شهریور اقدام به برگزاری این دو مجمع کند اما امروز اعلام کرد این دو مجمع لغو شده است.

"آکنتور" که از نظر سازمان بورس شرکتی مبهم در مورد در خصوص تامین و تجهیز کلیه اصناف به انواع صندوق فروشگاهی بشمار می رفت ، به رغم سپری شدن ۶ ماه از سال و دو ماه از فصل مجامع ، هنوز مجمع سالانه را برگزار نکرده است. از سوی دیگر بدون دریافت مجوز قانونی سازمان بورس برای افزایش سرمایه مدنظر ۱۲۵ درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی، اقدام به اعلام برگزاری مجمع فوق العاده کرده است.

انتهای پیام

خبر ” بازی سه باره شرکت مبهم و عجول با سهامداران/ تکرار لغو دو مجمع “ در دسته اخبار بورس سایر خبرگزاری ها در رادیو سهام منتشر شده است . برای مشاهده اخبار بورس اختصاصی رادیو سهام کلیک کنید . همچنین اخبار بورس سایر خبرگزاری های بورسی را نیز می توانید در اینجا مطالعه کنید

خبر انتخاب شده برای شما

به گزارش رادیو سهام  به نقل از فارس خبر " تقویت ۱۷۱ واحدی شاخص کل بورس در کانال ۷۹ هزار واحدی/ اقبال
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.