تاریخ: ۱۴:۲۱ :: ۱۳۹۵/۰۶/۰۸

3342, 
تقدیر شرکت آماده عرضه اولیه سهام از مدال آوران المپیکReviewed by مدیر رادیو سهام on Aug 29Rating:
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

به گزارش رادیو سهام  به نقل از بورس پرس خبر ” تقدیر شرکت آماده عرضه اولیه سهام از مدال آوران المپیک ” به شماره ۱۰۳۷۶۰ را بخوانید :

به گزارش این سایت خبری بورسی، شرکت آسان پرداخت در راستای اجرای مسئولیت های اجتماعی و ایفای تعهدات خود در زمینه أهدای پاداش به مدال آوران المپیک، طی مراسمی با حضور هنرمندان و مسئولین ورزش کشور از ورزشکاران تقدیر کرد.

در این مراسم به مدال آوران طلائی المپیک ریو ٢٠١۶ پاداش ٣۵ سکه بهار آزادی اهدا شد.

همچنین این شرکت به کیمیا علیزاده به پاس تلاش فراوان و کسب مدال ارزشمند برنز، به عنوان اولین بانوی  مدال آور المپیک پاداش معادل مدال طلا، ٣۵ سکه بهار آزادی اهدا نمود.

بهداد سلیمی هم که با توجه به ناداوری موجود در مسابقات المپیک از کسب مدال بازمانده بود نیز با دریافت پاداش مدال طلا در این مراسم غافلگیر شد.

حامد منصوری مدیرعامل شرکت آسان پرداخت دلیل این امر را حمایت از بهداد سلیمی و همچنین تصمیم و رای مردم در کمپین "قهرمان هواتو دارم" عنوان کرد و مهدی شهیدی قائم مقام این شرکت آسان هم گفت: این اولین مقوله حمایتی این شرکت نبوده و نخواهد بود و با راه اندازی کمپین همه بچه ها قصد داریم تا اتفاقاتی رقم بزنیم که هیچ کودکی در ایران به دلیل فراهم نبودن لوازم التحریر و ملزومات تحصیل از تحصیل باز نماند.

براساس این گزارش، روح الله حسینی مقدم معاون ناشران و اعضای بورس بورس تهران سه روز پیش به این سایت خبری بورسی گفته بود: شرکت آسان پرداخت که با نماد "آپ" وارد بورس خواهد شد در مرحله نهایی پذیرش قرار داشته و سهامداران عمده و مدیران آن بعد از درج نماد ، طی روزهای آینده اقدام به برگزاری جلسه خواهند کرد. در این صورت احتمالا" نیمه شهریور ۱۰ درصد سهام آن در بورس عرضه اولیه خواهد شد.

انتهای پیام

خبر ” تقدیر شرکت آماده عرضه اولیه سهام از مدال آوران المپیک “ در دسته اخبار بورس سایر خبرگزاری ها در رادیو سهام منتشر شده است . برای مشاهده اخبار بورس اختصاصی رادیو سهام کلیک کنید . همچنین اخبار بورس سایر خبرگزاری های بورسی را نیز می توانید در اینجا مطالعه کنید

خبر انتخاب شده برای شما

به گزارش رادیو سهام  به نقل از فارس خبر " تقویت ۱۷۱ واحدی شاخص کل بورس در کانال ۷۹ هزار واحدی/ اقبال
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.