2224, 
ارائه تسهیلات ارزان قیمت به بازنشستگانReviewed by رادیو سهام on Aug 31Rating: 4.5ارائه تسهیلات ارزان قیمت به بازنشستگانارائه تسهیلات ارزان قیمت به بازنشستگان
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

مدیر صندوق بازنشستگی استانارائه تسهیلات ارزان قیمت به بازنشستگان  اردبیل گفت: در سال ۹۵ تسهیلات ارزان قیمت با نرخ سود ۴ درصد به بازنشستگان ارائه می‌شود و بازنشستگان می‌توانند با ثبت‌نام در سامانه بیمه بازنشستگی نسبت به دریافت این تسهیلات اقدام کنند.

رادیو سهام: علی اشجعی در همایش مدیران صندوق بیمه در اردبیل اظهار داشت: یکی از اولویت‌های اساسی صندوق بیمه بازنشستگی در اردبیل ارائه خدمات به بازنشستگان است که در این زمینه ۲۴۲ میلیارد ریال از حقوق بازنشستگان در استان اردبیل پرداخت شده است.

وی با اشاره به اینکه حقوق پرداخت شده بازنشستگان در سال گذشته در استان اردبیل بیش از ۱۲۹ میلیارد ریال بود٬ افزود: حقوق بازنشستگان نسبت به سال گذشته دو برابر افزایش یافته که نشان از فعالیت همه جانبه صندوق بیمه بازنشستگان استان اردبیل است.

مدیر صندوق بازنشستگی استان اردبیل گفت: یکی از اقدامات اساسی در رابطه با ارائه خدمات به بازنشستگان مناسب سازی حقوق بازنشستگان با رشد تورم در منطقه بوده است که این آمار در استان اردبیل با رضایت مردم مواجه شده و خشنودی آنان را به دنبال داشته است.

حتما بخوانید :  کاهش محسوس قیمت خودرو در بازار + جدول

اشجعی بیان کرد: از دیگر اقدامات صندوق بازنشستگی استان اردبیل ارائه خدمات بیمه به حادثه‌دیدگان است که در این زمینه اقدامات بسیار اساسی انجام شده و در صدد هستیم با برنامه‌ریزی‌های همه جانبه رضایت بازنشستگان اردبیل را فراهم کنیم.

وی تصریح کرد: در سال ۹۵ تسهیلات ۳ میلیونی با نرخ سود ۴ درصد به بازنشستگان ارائه می‌شود که بازنشستگان می‌توانند با ثبت‌نام در سامانه بیمه بازنشستگی نسبت به دریافت تسهیلات اقدام کنند و درصدد هستیم به بیش از ۳ هزار نفر در استان اردبیل تسهیلات پرداخت کنیم.

تسنیم

خبر انتخاب شده برای شما

در حالی که بود واریز سود سهام عدالت مربوط به سال مالی ۹۶ تا پایان بهار به اتمام برسد، اما همچنان برخی از کارمندان و بازنشستگان سود دریافت نکرده اند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.