خبرهای خوب یک مقام مسئول از چند شرکت تجهیزاتی بورسی

nokhbegan-start

خبرهای خوب یک مقام مسئول از چند شرکت تجهیزاتی بورسیمدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: بدهی‌های معوق “هپکو”، “واگن‌پارس” “آذرآب”، “ماشین‌سازی” و “آونگان” ۱۸ ماه استمهال شد.

به گزارش رادیوسهام محمدرضا حاجی‌پور با اشاره به آخرین وضعیت صنایع دارای مشکل استان مرکزی و مشکلات موجود در ماشین‌سازی اظهار داشت: اصل ۴۴ و واگذاری‌ها به‌سبب شرایط حاکم بر کشور به‌درستی انجام نشد، به‌طور عمده بحث خصوصی‌سازی به‌دنبال رد دیون دولتی بود که مطرح می‌شد، اینکه صندوق فرهنگیان بتواند در حوزه ماشین‌سازی ورود کند و به‌سبب عدم تخصص در امر تولیدو اشتغالزایی سبب ایجاد شرایطی سخت برای ماشین‌سازی شود یک مقدار مبهم بوده و خود ما نیز ایراداتی را نسبت به آن وارد کرده‌ایم.
وی افزود: امیدواریم که نسبت به رفع این مشکل که درحال حاضر سبب نارضایتی حوزه کارگری شده  موفق باشیم، تعدد مدیران و تغییر و جابه‌جایی که در چند ماه گذشته انجام شده یکی از عوامل بروز این نارضایتی‌ها شده است.
حاجی‌پور به مشکلات شرکت هپکو اشاره و تصریح کرد: در ارتباط با هپکو، بحث انتقال سهام آن عملیاتی شده و منتظر هستیم تا بحث سرمایه‌گذاری که وارد می‌شود و آن بحث انتقال اسناد و مدارک، نهایی شود و استاندار نیز موضوعات خود را مطرح کنند، همینطور به منظور رفع موانع و مشکلات هپکو و واگن‌پارس و بدهی‌های معوقشان و سرمایه در گردشی که مطرح بود مصوبات خوبی برای هر دو مجموعه در کارگروه ملی گرفته شد.
وی خاطرنشان کرد: تقریبا بدهی‌های معوق هردو مجموعه بعلاوه آذرآب، ماشین‌سازی و آونگان به مدت ۱۸ ماه استمهال شد و در راستای کمک به این مجموعه‌ها نیازمند همکاری دستگاه‌هایی مانند سازمان امور مالیاتی، تامین اجتماعی بودیم که مصوبات خوبی نیز به منظور آنها مطرح شد که یک جلسه نیز در راستای پیگیری این مصوبات در استانداری داشتیم.
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی به مشکلات شرکت واگن‌پارس اشاره کرد و گفت: در ارتباط با واگن‌پارس نیز با توجه به رویکردی که در دولت و وزارت صنعت، معدن و تجارت بود، اقدامات موثری در راستای لغو قراردادی که طبق آن قرار بود واگن‌های باری را از روسیه یا چین وارد کنند انجام گرفت که با پیگیری‌هایی که انجام شد این موضوع نیز برطرف شد.
حاجی‌پور بیان کرد: به منظور کارخانه کمباین‌سازی نیز قرار شد که آستان قدس رضوی برای سرمایه‌گذاری مجدد اقدام کند و جزء نخستین برنامه‌هایمان است که ان‌شاءالله بتوانند نسبت به افزایش یا تغییر و تحول تولیدات خود اقدام  کنند.
منبع:تسنیم

خبر انتخاب شده برای شما

مرد تبهکاری که در دسیسه‌ای سیاه همسر جوان و دختر ۱۳ ساله‌اش را طعمه مردان قرار می‌داد، به دام پلیس
حتما بخوانید :  پیش بینی 83 نفر از بزرگان بورس از آینده بازار
بورس شغل دوم درآمد اول
ثروت سازی و تحول مالی در بازار بورس چگونه ممکن است ؟
دوره آموزشی رایگان آنلاین صوتی و تصویری
برای آموزش سرمایه گذاری در بازار بورس فردا دیر است ، مهمترین سرمایه خود یعنی زمان را در آموزش از دست ندهیم. بیش از "3500" نفر در این دوره شرکت کرده اند
اطلاعات شما کاملا نزد ما امن است و تحت هیچ شرایطی در اختیار دیگران قرار نمی گیرد و ایمیل ها و پیامک های نامربوط تبلیغاتی ارسال نمی گردد.
این 5 فایل ویدئویی و 10 فایل صوتی حاصل ساعت ها بررسی و تلاش چند کارشناس برای معرفی بازار بورس و به هدف آشنایی علاقه مندان به ثروت سازی و تحول مالی است. لطفا فقط اگر جز دسته فوق هستید در دوره ثبت نام کنید و این دوره را به دیگر علاقه مندان نیز معرفی کنید .
5
10
۹۷۰dar90 vasat
۹۷۰dar90 vasat

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin
از همین حالا در جریان پیش بینی بزرگان بازار باشید