آخرین مهلت یک حق تقدم گران و با قیمت بالاتر از سهم عادی+یک حق تقدم دیگر

nokhbegan-start
تصویب افزایش سرمایه ۵۰۰ درصدی "شلیا" در مجمعReviewed by رادیو سهام on Jan 25Rating: 4.5تصویب افزایش سرمایه ۵۰۰ درصدی تصویب افزایش سرمایه ۵۰۰ درصدی "شلیا" در مجمع

به گزارش رادیو سهام  به نقل از بورس پرس خبر ” آخرین مهلت یک حق تقدم گران و با قیمت بالاتر از سهم عادی+یک حق تقدم دیگر ” به شماره {post_id} را بخوانید :

به گزارش این سایت خبری بورسی، امروز آخرین مهلت داد و ستد سهام حق تقدم دو شرکت بورسی داروسازی عبیدی و پگاه‌خراسان‌ است و در پایان معاملات نماد حق تقدم این دو شرکت بسته می شود.

در این میان دیروز قیمت حق تقدم " دعبید" بالاتر از قیمت سهام عادی شد و در برابر بهای ۹۹۹ تومانی هر سهم عادی ، قیمت سهام حق تقدم آن به ۱۳۳۳ تومان بالغ شد. پیش از این هم در برخی موارد برای شرکت هایی چنین رویدادی ثبت شده اما کم سابقه است.

داروسازی عبیدی خرداد ماه اقدام به افزایش سرمایه ۸۱ درصدی از محل مطالبات و آورده نقدی سهامداران (از ۳۶٫۹ به ۶۷٫۲ میلیارد تومان) کرده است.

انتهای پیام

خبر ” آخرین مهلت یک حق تقدم گران و با قیمت بالاتر از سهم عادی+یک حق تقدم دیگر “ در دسته اخبار بورس سایر خبرگزاری ها در رادیو سهام منتشر شده است . برای مشاهده اخبار بورس اختصاصی رادیو سهام کلیک کنید . همچنین اخبار بورس سایر خبرگزاری های بورسی را نیز می توانید در اینجا مطالعه کنید

خبر انتخاب شده برای شما

تصویب افزایش سرمایه ۵۰۰ درصدی "شلیا" در مجمع
۹۷۰dar90 vasat
۹۷۰dar90 vasat

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin
از همین حالا در جریان پیش بینی بزرگان بازار باشید