3032, 3342, 
آخرین مهلت یک حق تقدم گران و با قیمت بالاتر از سهم عادی+یک حق تقدم دیگرReviewed by مدیر رادیو سهام on Sep 6Rating:
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

به گزارش رادیو سهام  به نقل از بورس پرس خبر ” آخرین مهلت یک حق تقدم گران و با قیمت بالاتر از سهم عادی+یک حق تقدم دیگر ” به شماره {post_id} را بخوانید :

به گزارش این سایت خبری بورسی، امروز آخرین مهلت داد و ستد سهام حق تقدم دو شرکت بورسی داروسازی عبیدی و پگاه‌خراسان‌ است و در پایان معاملات نماد حق تقدم این دو شرکت بسته می شود.

در این میان دیروز قیمت حق تقدم " دعبید" بالاتر از قیمت سهام عادی شد و در برابر بهای ۹۹۹ تومانی هر سهم عادی ، قیمت سهام حق تقدم آن به ۱۳۳۳ تومان بالغ شد. پیش از این هم در برخی موارد برای شرکت هایی چنین رویدادی ثبت شده اما کم سابقه است.

داروسازی عبیدی خرداد ماه اقدام به افزایش سرمایه ۸۱ درصدی از محل مطالبات و آورده نقدی سهامداران (از ۳۶٫۹ به ۶۷٫۲ میلیارد تومان) کرده است.

انتهای پیام

خبر ” آخرین مهلت یک حق تقدم گران و با قیمت بالاتر از سهم عادی+یک حق تقدم دیگر “ در دسته اخبار بورس سایر خبرگزاری ها در رادیو سهام منتشر شده است . برای مشاهده اخبار بورس اختصاصی رادیو سهام کلیک کنید . همچنین اخبار بورس سایر خبرگزاری های بورسی را نیز می توانید در اینجا مطالعه کنید

خبر انتخاب شده برای شما

رییس کل بانک مرکزی نسبت به رفتار برخیها نسبت به رشد مقعطی نرخ ارز در ایران انتقاد و پیش بینی کرد نرخ ارز در ماه های بهمن و اسفند سال جاری کاهش خواهد یافت.
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.