ارزیابی روند قیمتی بازار طلا | حباب قیمتی سکه های سبک در حال تخلیه است

nokhbegan-start
2224, 
ارزیابی روند قیمتی بازار طلا | حباب قیمتی سکه های سبک در حال تخلیه استReviewed by رادیو سهام on Sep 29Rating: 4.5ارزیابی روند قیمتی بازار طلا | حباب قیمتی سکه های سبک در حال تخلیه استارزیابی روند قیمتی بازار طلا | حباب قیمتی سکه های سبک در حال تخلیه است
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (به این مطلب ستاره دهید)
Loading...

رئیس اتحادیه طلا و جواهر با بررسی بازار طلا و پیش بینی روند آتی آن از کاهش تقاضا و خالی شدن حباب قیمتی سکه های کوچک خبر داد.

رادیو سهام: محمد کشتی آرای در گفتگو با سایت طلا با اشاره به نوسانات اخیر بازار طلا گفت: در دو هفته اخیر بحث افزایش نرخ بهره آمریکا نکته مهم و تأثیرگذاری را بر روی قیمت جهانی داشت بطوریکه سخنرانی جانت یلن رئیس بانک مرکزی آمریکا در این مورد باعث نوسان قیمت در بازارهای جهانی طلا شد.

وی با بیان اینکه نرخ بهره بانکی آمریکا همچنان مهمترین عامل مؤثر بر قیمت در بازار جهانی طلاست افزود: گمانه زنی ها در مورد نرخ بهره بانک مرکزی آمریکا باعث شده تا بازارهای بین المللی تحت تأثیر نوسان ارزش دلار قرارگرفته و قیمت طلا نسبت به یک هفته گذشته ۱۷ دلار در هر اونس کاهش داشته باشد.

کشتی آرای با بیان افت بهای طلا طی دو روز اخیر خاطرنشان کرد: پس از افت و خیز و نوسانات اخیر بازار طلا سرمایه گذاران جهانی منتظر اعلام آمار اقتصادی آمریکا در روزهای آتی هستند .

حتما بخوانید :  بررسی وضعیت بازار خودرو در سال پیش رو

رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران در مورد قیمت طلای داخلی نیز به سایت طلا گفت: در بازار طلای کشور نیز با یک کاهش تقاضا روبرو هستیم و نزدیک شدن به ماه محرم و با کاهش قیمت جهانی طلا افت قیمت تا حدودی در این بازار ایجاد شد، ولی رشد قیمت ارز در بازار داخل از کاهش شدید بهای طلا جلوگیری کرد.

وی درباره روند آتی قیمتها در بازار طلا نیز تصریح کرد: همکنون در بازارهای جهانی یک سردرگمی و احتیاط برای سرمایه گذاران دیده می شود و دورنمای واضحی از آینده این فلز زرد به چشم نمی خورد ولی به نظر می رسد که قیمت طلا طی روزهای آتی در همین قیمتهای فعلی باقی بماند.

کشتی آرای حباب قیمتی سکه های سبک را درحال خالی شدن عنوان کرد و افزود: در روزهای پایانی شهریور و همزمانی با اعیاد قربان و غدیر تقاضا در بازار سکه افزایش یافت ولی با کاهش تقاضا در روزهای اخیر در این بازار؛ سکه های نیم، ربع و گرمی به نرخ واقعی خود نزدیک می شوند.

خبر انتخاب شده برای شما

جزییات قیمت سکه به روایت رییس اتحادیه طلا و جواهر
بورس شغل دوم درآمد اول
ثروت سازی و تحول مالی در بازار بورس چگونه ممکن است ؟
دوره آموزشی رایگان آنلاین صوتی و تصویری
برای آموزش سرمایه گذاری در بازار بورس فردا دیر است ، مهمترین سرمایه خود یعنی زمان را در آموزش از دست ندهیم. بیش از "3500" نفر در این دوره شرکت کرده اند
اطلاعات شما کاملا نزد ما امن است و تحت هیچ شرایطی در اختیار دیگران قرار نمی گیرد و ایمیل ها و پیامک های نامربوط تبلیغاتی ارسال نمی گردد.
این 5 فایل ویدئویی و 10 فایل صوتی حاصل ساعت ها بررسی و تلاش چند کارشناس برای معرفی بازار بورس و به هدف آشنایی علاقه مندان به ثروت سازی و تحول مالی است. لطفا فقط اگر جز دسته فوق هستید در دوره ثبت نام کنید و این دوره را به دیگر علاقه مندان نیز معرفی کنید .
5
10
۹۷۰dar90 vasat
۹۷۰dar90 vasat

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin
از همین حالا در جریان پیش بینی بزرگان بازار باشید