2224, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

تصمیم اوپک پیام مثبتی در بازارهای بین‌المللی دارد

به گزارش رادیو سهام ، سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به تصمیم اوپک در نشست مشورتی الجزایر، گفت:عربستان بعد از چند سال تصمیم منطقی گرفت و این تصمیم پیام خوبی از ناحیه اوپک بود.

اسدالله قره‌خانی با بیان این مطالب، اظهار کرد: ادعای ایران برای تولید چهار میلیون بشکه درست و منطقی بوده که در این نشست مورد موافقت قرار گرفت لذا تصمیمی که گرفته شد پیام خوبی از ناحیه اوپک بود.

این عضو هیأت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس، افزود: این تصمیم نشان می‌دهد اوپک می‌خواهد در مدیریت بازار نقش خود را ایفا کند.

وی در ادامه بیان کرد: با توجه به اینکه عربستان همواره تعادل در بازار را برهم می‌زد و امکان برقراری توازن وجود نداشت در حال حاضر خود با مشکلاتی مواجه شده که تولید هزینه‌های سنگینی را برایش دربر داشته است.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه عربستان از سیاست منطقی و معقول اعضای اوپک تبعیت کرده و سهم ایران را هم پذیرفته، گفت: انتظار داریم که قیمت نفت به ۵۵ تا ۶۰ دلار برسد و امیدواریم که با تصمیم درست اعضای اوپک و اعضای غیراوپک این هدف محقق شود.

قره‌خانی در پایان یادآور شد: بعد از چند سال عربستان تصمیم منطقی گرفت و نتایج مثبت و پیام آن را در بازار بین‌المللی شاهد هستیم.

حتما بخوانید :  دلار از کف قیمت فاصله گرفت

خبر انتخاب شده برای شما

در نخستین روز از آخرین هفته مردادماه، سکه تمام بهار آزادی به کانال ۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی بازگشت و دلار توانست به بالای محدوده ۱۱ هزار و ۷۰۰ تومانی بازگردد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
برچسب ها: , ,