2224, 
طلا در روزهای آتی گران می شودReviewed by رادیو سهام on Oct 8Rating: 4.5طلا در روزهای آتی گران می شودطلا در روزهای آتی گران می شود
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

تازه ترین نظرسنجی کیتکو نشان می دهد که کارشناسان اقتصادی و سرمایه گذاران بین المللی بر این باورند که قیمت طلا طی روزهای آینده افزایش خواهد یافت.

طلا در روزهای آتی گران می شود

رادیو سهام: به گزارش بانکداران ۲۴ (Banker)،به نقل از پایگاه اینترنتی کیتکونیوز،  در نظرسنجی این هفته کیتکو ۱۸ اقتصاددان ارشد شرکت کرده اند که از این تعداد ۱۴ نفر معادل ۷۸ درصد به افزایش قیمت طلا رای داده اند. ۳ نفر معادل ۱۷ درصد پیش بینی کرده اند که قیمت طلا با کاهش روبرو خواهد شد و یک نفر معادل ۶ درصد نیز اعلام کرده است که قیمت طلا تغییر چندانی نخواهد یافت.

در نظرسنجی آنلاین کیتکو ۴۶۳ نفر شرکت کرده اند که از این تعداد نیز ۲۶۴ نفر معادل ۵۷ درصد به افزایش قیمت طلا رای داده اند. ۱۳۷ نفر معادل ۳۰ درصد نیز اعلام کردند قیمت طلا کاهش خواهد یافت و ۶۲ نفر معادل ۱۳ درصد نیز گفته اند قیمت طلا در این مدت تغییری نخواهد داشت.
تحلیلگران اقتصادی وال استریت که در ۱۲ هفته گذشته ۱۰ بار روند قیمت طلا را درست پیش بینی کرده اند، بر این باورند که روند صعودی قیمت طلا علی رغم کاهش اخیر، ادامه خواهد یافت.
برخی تحلیلگران معتقدند که آمارهای اشتغال آمریکا می تواند موجب افزایش قیمت طلا در روزهای آینده شود و برخی دیگر کاهش قیمت طلا را موقتی دانسته و اعلام کرده اند که قیمت این فلز زرد در ادامه با افزایش روبرو خواهد شد.

حتما بخوانید :  نرخ صدور هر برگ دسته چک ۱۲۰ تومان شد

به نوشته سایت طلا می افزاید، برخی تحلیلگران اقتصادی نیز معتقدند که قیمت طلا در هفته آینده بین ۱۲۲۰ تا ۱۲۷۰ دلار در هر اونس در نوسان خواهد بود.

نگرانی های مربوط به اوضاع اقتصادی جهان، خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا و برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در ماه نوامبر می تواند مهمترین عوامل موثر بر قیمت طلا در ماه های آینده باشد.
نوسانات ارزش دلار و شاخص سهام در بازارهای بین المللی نیز می تواند تاثیر زیادی بر قیمت جهانی طلا داشته باشد. دو نشست فدرال رزرو آمریکا تا پایان امسال وضعیت نرخ بهره و سیاست های پولی این کشور را روشن خواهد کرد. بعید به نظر می رسد که فدرال رزرو بخواهد در نشست نوامبر نرخ بهره را تغییر دهد.

خبر انتخاب شده برای شما

نرخ تورم در دوازده ماه منتهی به اردیبهشت ‌ماه ۱۳۹۶ نسبت به دوازده ماه منتهی به اردیبهشت ‌ماه ۱۳۹۵ معادل ۹.۸ درصد است.
بورس شغل دوم درآمد اول
ثروت سازی و تحول مالی در بازار بورس چگونه ممکن است ؟
دوره آموزشی رایگان آنلاین صوتی و تصویری
برای آموزش سرمایه گذاری در بازار بورس فردا دیر است ، مهمترین سرمایه خود یعنی زمان را در آموزش از دست ندهیم. بیش از "3500" نفر در این دوره شرکت کرده اند
اطلاعات شما کاملا نزد ما امن است و تحت هیچ شرایطی در اختیار دیگران قرار نمی گیرد و ایمیل ها و پیامک های نامربوط تبلیغاتی ارسال نمی گردد.
این 5 فایل ویدئویی و 10 فایل صوتی حاصل ساعت ها بررسی و تلاش چند کارشناس برای معرفی بازار بورس و به هدف آشنایی علاقه مندان به ثروت سازی و تحول مالی است. لطفا فقط اگر جز دسته فوق هستید در دوره ثبت نام کنید و این دوره را به دیگر علاقه مندان نیز معرفی کنید .
5
10