تاریخ: ۱۹:۱۹ :: ۱۳۹۵/۰۷/۱۷

2067, 
پایان روز کم رونق خودرویی هاReviewed by رادیو سهام on Oct 8Rating: 5.0پایان روز کم رونق خودرویی هاپایان روز کم رونق خودرویی ها
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

امروز گروه خودرویی اکثرا کم حجم و منفی به کار خود پایان دادند اما در این بین به ترتیب نمادهای خکمک، خچرخش، خشرق،خوساز، خاذین و خکار از اقبال بیشتری برخوردار بودند و مثبت معامله شدند. در روز جاری ۳۰۷ میلیون سهم خودرویی به ارزش ۵۰ میلیارد تومان در۲۱ هزار دفعه مورد داد‌و‌ستد قرار گرفت. ارزش بازار گروه خودرویی نیز ۱۸ هزار و ۵۵۶ میلیارد تومان بود. کام سهامداران خودرویی تلخ شد

به گزارش رادیو سهام به نقل از عصر خودرو، نمادهای گروه خودرویی برخلاف شروع مثبتشان اکثرا منفی بسته شدند که در این بین نماد خودرو هم که ساعات اولیه مثبت معامله می شد نهایتا منفی و متعادل روز خود را به پایان رساند.

گرچه معاملات خودرویی ها  خیلی زود از تب و تاب افتاد و شاخص کل خودرویی امروز به ۲۱ هزار و ۳۲۶ واحد کاهش یافت اما علیرغم معاملات منفی اکثر نمادهای گروه خودرویی، صف خرید در دو نماد خکمک و خچرخش چشم نوازی می کرد و ختراک تنها نمادی بود که امروز صف فروش تشکیل داد.

در مجموع، با شروع متعادل نماد خودرو و به تدریج معاملات منفی نماد خساپا،افزایش عرضه ها و منفی شدن سایر هم گروهی ها را مشاهده کردیم. امروز حجم معاملات خودرویی ها ۳۲ درصد کل حجم بازار بود.

حتما بخوانید :  روند صادرات « ذوب » در سال جاری

گرچه امروز هم خساپا بیشترین حجم  را با ۹۵ میلیون و ارزش معاملات با  ۱۳ میلیارد تومان ثبت کرد، اما عمق معاملات نسبت به روزهای پیشین به شدت کاهش یافته بود.خبرها حاکی از آن است که قرارداد پژو سیترودن با سایپا در هفته جاری نهایی می گردد، این قرارداد شامل خرید ۵۰ درصد از سایپا کاشان است که ۵۰ درصد دیگر آن در مالکیت خپارس است.

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت اعتباری ملل در دوره شش ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۹۷، مبلغ ۴۰۳ ریال زیان به ازای هر
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.