3032, 3342, 
اختصاص تسهیلات به واحدهایی که مشکل سرمایه در گردش دارند/ تا سه ماه آینده وام ازدواج متقاضیان در صف انتظار، تامین می‌شودReviewed by مدیر رادیو سهام on Oct 24Rating:
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

به گزارش رادیو سهام  به نقل از اقتصاد نیوز خبر ” اختصاص تسهیلات به واحدهایی که مشکل سرمایه در گردش دارند/ تا سه ماه آینده وام ازدواج متقاضیان در صف انتظار، تامین می‌شود ” به شماره ۱۲۱۲۸۴ را بخوانید :
به گزارش اقتصادنیوز، ولی‌اله سیف در جلسه سرمایه‌گذاری و توسعه استان اراک ضمن اشاره به اینکه در این استان یکی از مهمترین موارد حمایت از صنایع شامل پروژه آندسازی با میزان سرمایه‌گذاری ۳۰۰ میلیارد تومان بود که بانک‌ها آنرا برعهده گرفتند، به پروژه‌های اراک اشاره کرد و گفت: تشکیل سندیکا برای برخی پروژه‌ها اقدامی موثر است.

او افزود: دو پروژه سندیکایی تامین مالی پالایشگاه خون با عاملیت بانک ملی و عضویت سندیکایی بانک سپه، تجارت و صادرات است که ۲۲۰ میلیون یورو و ۴۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در خصوص آن صورت گرفته است. پروژه پتروشیمی الوند نیز یکی دیگر از این پروژه هاست که با عاملیت بانک صنعت، معدن و تجارت و عضویت سندیکایی آن با بانک تجارت، ملت و صادرات است.

ادامه صحبت‌های رئیس کل بانک مرکزی را که ایسنا در گزارش خود آورده است، در قالب جدول اقتصادنیوز مشاهده کنید.

اختصاص تسهیلات به واحدهایی که مشکل سرمایه در گردش دارند/ تا سه ماه آینده وام ازدواج متقاضیان در صف انتظار، تامین می‌شود

خبر ” اختصاص تسهیلات به واحدهایی که مشکل سرمایه در گردش دارند/ تا سه ماه آینده وام ازدواج متقاضیان در صف انتظار، تامین می‌شود “ در دسته اخبار بورس سایر خبرگزاری ها در رادیو سهام منتشر شده است . برای مشاهده اخبار بورس اختصاصی رادیو سهام کلیک کنید . همچنین اخبار بورس سایر خبرگزاری های بورسی را نیز می توانید در اینجا مطالعه کنید

خبر انتخاب شده برای شما

به گفته دکتر شاپور محمدی اقدام بسیار مهم سازمان بورس و اوراق بهادار در سال ۹۶ اصلاح دستورالعمل های مربوط به توقف و بازگشایی نمادها در بورس بود
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.