اختصاص تسهیلات به واحدهایی که مشکل سرمایه در گردش دارند/ تا سه ماه آینده وام ازدواج متقاضیان در صف انتظار، تامین می‌شود

nokhbegan-start

به گزارش رادیو سهام  به نقل از اقتصاد نیوز خبر ” اختصاص تسهیلات به واحدهایی که مشکل سرمایه در گردش دارند/ تا سه ماه آینده وام ازدواج متقاضیان در صف انتظار، تامین می‌شود ” به شماره ۱۲۱۲۸۴ را بخوانید :
به گزارش اقتصادنیوز، ولی‌اله سیف در جلسه سرمایه‌گذاری و توسعه استان اراک ضمن اشاره به اینکه در این استان یکی از مهمترین موارد حمایت از صنایع شامل پروژه آندسازی با میزان سرمایه‌گذاری ۳۰۰ میلیارد تومان بود که بانک‌ها آنرا برعهده گرفتند، به پروژه‌های اراک اشاره کرد و گفت: تشکیل سندیکا برای برخی پروژه‌ها اقدامی موثر است.

او افزود: دو پروژه سندیکایی تامین مالی پالایشگاه خون با عاملیت بانک ملی و عضویت سندیکایی بانک سپه، تجارت و صادرات است که ۲۲۰ میلیون یورو و ۴۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در خصوص آن صورت گرفته است. پروژه پتروشیمی الوند نیز یکی دیگر از این پروژه هاست که با عاملیت بانک صنعت، معدن و تجارت و عضویت سندیکایی آن با بانک تجارت، ملت و صادرات است.

ادامه صحبت‌های رئیس کل بانک مرکزی را که ایسنا در گزارش خود آورده است، در قالب جدول اقتصادنیوز مشاهده کنید.

اختصاص تسهیلات به واحدهایی که مشکل سرمایه در گردش دارند/ تا سه ماه آینده وام ازدواج متقاضیان در صف انتظار، تامین می‌شود

  خبر ” اختصاص تسهیلات به واحدهایی که مشکل سرمایه در گردش دارند/ تا سه ماه آینده وام ازدواج متقاضیان در صف انتظار، تامین می‌شود “ در دسته اخبار بورس سایر خبرگزاری ها در رادیو سهام منتشر شده است . برای مشاهده اخبار بورس اختصاصی رادیو سهام کلیک کنید . همچنین اخبار بورس سایر خبرگزاری های بورسی را نیز می توانید در اینجا مطالعه کنید

  خبر انتخاب شده برای شما

  دختری با چهره ای متلاشی شده و خونین به بیمارستان انتقال داده شد.در شهر دارلاستون انگلیس، یک دختر به نام
  بورس شغل دوم درآمد اول
  ثروت سازی و تحول مالی در بازار بورس چگونه ممکن است ؟
  دوره آموزشی رایگان آنلاین صوتی و تصویری
  برای آموزش سرمایه گذاری در بازار بورس فردا دیر است ، مهمترین سرمایه خود یعنی زمان را در آموزش از دست ندهیم. بیش از "3500" نفر در این دوره شرکت کرده اند
  اطلاعات شما کاملا نزد ما امن است و تحت هیچ شرایطی در اختیار دیگران قرار نمی گیرد و ایمیل ها و پیامک های نامربوط تبلیغاتی ارسال نمی گردد.
  این 5 فایل ویدئویی و 10 فایل صوتی حاصل ساعت ها بررسی و تلاش چند کارشناس برای معرفی بازار بورس و به هدف آشنایی علاقه مندان به ثروت سازی و تحول مالی است. لطفا فقط اگر جز دسته فوق هستید در دوره ثبت نام کنید و این دوره را به دیگر علاقه مندان نیز معرفی کنید .
  5
  10
  ۹۷۰dar90 vasat
  ۹۷۰dar90 vasat

  مطالب مرتبط

  نظر بدهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  ۹۷۰dar60paeiin
  از همین حالا در جریان پیش بینی بزرگان بازار باشید