گفتگوی اختصاصی رادیوسهام با مدیرعامل شرکت صنعتی بهشهر در خصوص شایعات اخیر و گزارشات مالی شرکت

nokhbegan-start

گفتگوی اختصاصی رادیوسهام با مدیرعامل شرکت صنعتی بهشهر در خصوص شایعات اخیر و گزارشات مالی شرکتچندی پیش شایعه ای مبنی بر ورود هیات خارجی به شرکت صنعتی بهشهر در بازار وجود داشت. این موضوع به علاوه شایعه تعدیل مثبت این شرکت موجبات ایجاد صف خرید را بر روی تابلوی بورس ایجاد کرد و ما شاهد رشد در روند معاملات این سهم بودیم. رادیوسهام بر آن شد تا درمورد این موضوع با محمود شهرضایی مدیرعامل شرکت صنعتی بهشهر سخن بگوید. این مقام مسئول با اشاره به طرح توسعه شرکت، ورود هیات خارجی به غبشهر را تکذیب کرد که متن صحبت های وی با رادیوسهام به شرح زیر است.

۱- آیا هیات خارجی به شرکت صنعتی بهشهر وارد شده است؟این بازدید توسط چه شرکت هایی صورت گرفته است؟ آیا این ورود می تواند بر روی معاملات سهام این سهم در بازار تاثیر بگذارد؟

چند روز گذشته خبرهایی مبنی بر ورود هیاتی خارجی به شرکت صنعتی بهشهر در بازار وجود دارد، تا حال حاضر بازدیدی از طرف هیات خارجی از این شرکت صورت نگرفته است و تا به اکنون شاهد چنین موضوعی در مجموعه صنعتی بهشهر نبوده ایم حتی چنانچه چنین موضوعی در شرکت اتفاق افتد نمی تواند بر روی معاملات سهم تاثیر بگذارد و روند قیمتی سهام را در تابلوی بورس تحت تاثیر قرار دهد.

۲- آیا شایعه تعدیل مثبت این شرکت در بازار صحت دارد و ما می توانیم شاهد این موضوع در صورت های مالی شرکت باشیم؟

در این خصوص نمی توان صحبتی کرد چرا که چنین موضوعی از طریق سامانه کدال منتشر خواهد شد. صورت های مالی ۹ ماهه منتهی به ۹۵٫۰۶٫۳۱ در حال آماده شدن بوده و به زودی این صورت ها بر روی سامانه کدال سازمان بورس منتشر خواهد شد و سهامداران می توانند آن را از این طریق مورد توجه قرار دهند. هیچ گونه تغییری اعم از منفی یا مثبت در بودجه سال مالی جاری براساس عملکرد واقعی ۹ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه سال جاری اتفاق نخواهد افتاد و همان طور که گفته شد چنانچه چنین موضوعی صورت گیرد از طریق سامانه کدال منتشر خواهد شد.

حتما بخوانید :  نگاهی بر نخستین پیش بینی درآمد هر سهم "خاهن" در سال 96

۳- برنامه صنعتی بهشهر برای ادامه سال جاری چیست؟

شرکت صنعتی بهشهر تلاش می کند تا بتواند بودجه پیش بینی شده خود را پوشش دهد، شرکت طبق برنامه های خود و با توجه به سیاست های هیات مدیره گام بر می دارد تا بتواند بودجه پیش بینی شده خود را پوشش دهد و به احتمال زیاد تا پایان سال

 جاری سود پیش بینی شده خود را عملی سازد و به زودی ما شاهد این موضوع در صورت های مالی ۹ ماهه خواهیم بود.

۴- طرح های توسعه شرکت و در دست اجرای این مجموعه به چه صورت است؟ مختصر توضیحی در این خصوص بدهید؟چه تاثیری بر روری صورت های مالی شرکت خواهد گذاشت؟

طرح توسعه جدیدی که تبدیل خط تولید روغن جامد به روغن مایع است، در دستور کار این شرکت قرار دارد و در حال حاضر نیز به کمک این خط توانسته ایم بسیاری از تولیدات روغن جامد را کم کرده و به سمت مایع بودن پیش برویم همان طور که گفته شد این خط توسعه خواهد یافت. در خصوص تاثیر بر صورت های مالی می توان گفت، مطمئنا این تغییرات آثار مثبتی بر سودآوری شرکت خواهد گذاشت و ما شاهد رشد سودآوری شرکت خواهیم بود، اما باید تاکید کرد که این رشد در سال های آتی اتفاق می افتد و این موضوع نمی تواند موجب تغییر در صورت های مالی شرکت در سال جاری باشد.

حتما بخوانید :  بررسی پرتفوی اسفند ماه "سمگا"

۵- آیا تغییر در ترکیب سهامداری شرکت اتفاق خواهد افتاد؟سهامدار عمده قصد عرضه بلوکی از سهام را ندارد؟

۸۰ درصد از سهام شرکت صنعتی بهشهر در انحصار سهامداران خارجی بوده و در خصوص خروج آن ها از مجموعه این شرکت صحبتی نشده است، به نظر نمی رسد چنین موضوعی در حال حاضر اتفاق افتد چرا که این مساله دور از ذهن بوده و با شرایط فعلی ممکن نیست، ضمن اینکه هر گونه اخباری حول این محور مطرح شود نیز تکذیب می شود و مجموعه صنعتی بهشهر همانند روال گذشته خود به فعالیت های خود ادامه می دهد و مسیر خود را پیش می برد تا بتواند به حفظ منافع سهامداران و سایر ذینفعان بپردازد.

خبر انتخاب شده برای شما

چهار دانشجوی رشته کشاورزی به اتهام تجاوز به یک زن کارمند دانشگاه به زندان محکوم شدند.۴ دانشجوی پسر دانشگاه سلطنتی
بورس شغل دوم درآمد اول
ثروت سازی و تحول مالی در بازار بورس چگونه ممکن است ؟
دوره آموزشی رایگان آنلاین صوتی و تصویری
برای آموزش سرمایه گذاری در بازار بورس فردا دیر است ، مهمترین سرمایه خود یعنی زمان را در آموزش از دست ندهیم. بیش از "3500" نفر در این دوره شرکت کرده اند
اطلاعات شما کاملا نزد ما امن است و تحت هیچ شرایطی در اختیار دیگران قرار نمی گیرد و ایمیل ها و پیامک های نامربوط تبلیغاتی ارسال نمی گردد.
این 5 فایل ویدئویی و 10 فایل صوتی حاصل ساعت ها بررسی و تلاش چند کارشناس برای معرفی بازار بورس و به هدف آشنایی علاقه مندان به ثروت سازی و تحول مالی است. لطفا فقط اگر جز دسته فوق هستید در دوره ثبت نام کنید و این دوره را به دیگر علاقه مندان نیز معرفی کنید .
5
10
۹۷۰dar90 vasat
۹۷۰dar90 vasat

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin
از همین حالا در جریان پیش بینی بزرگان بازار باشید