دوره نخبگان بورس همین یکشنبه در شرف تکمیل ظرفیت

nokhbegan-start
آغاز ششمین دوره آموزش جامع نخبگان بورسReviewed by سایت رادیوسهام on Oct 29Rating: 5.0آغاز ششمین دوره آموزش جامع نخبگان بورسآغاز ششمین دوره آموزش جامع نخبگان بورس

خبر اول و مهم : دوره نخبگان بورس همین یکشنبه  در شرف تکمیل ظرفیت

دوره نخبگان بورس خانه سرمایه یک دوره یکساله تحلیلگری است که یک فرد در این دوره به دو علم تحلیل تکنیکال و بنیادی مسلط می شود و در کنار اساتید با تمرین تجربه کسب می کند این دوره که تا کنون ۵ مرتبه برگزار شده است ، هم اکنون در شرف ورود به دوره ششم نخبگان بورس است . این دوره یکشنبه ۱۶ آبان شروع خواهد شد و از ظرفیت این دوره کمتر از ۵ نفر باقیست . دوستان علاقه مند به آشنایی با دوره نخبگان بورس می توانند روی لینک زیر کلیک کنند و با دوره آشنا شوند

http://www.khanesarmaye.com/nokhbegan

همچنین علاقه مندان می توانند در ساعات اداری با شماره های

۰۲۱۸۸۱۹۶۹۸۰

۰۲۱۸۸۱۹۶۹۸۳

تماس بگیرند تا کارشناسان آموزش خانه سرمایه راهنمایی های لازم را ارائه دهند

همچنین با ارسال عبارت “بورس نیوز نخبگان” به ۵۰۰۰۱۰۰۰۹۰ کارشناسان آموزش اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهند.

خبر دوم : سری آموزش تحلیل تکنیکال مهندس صابریان به صورت متنی در سایت خانه سرمایه قرار می گیرد

با توجه به درخواست بسیاری از عزیزان و همراهان خانه سرمایه ، بستری را برای آموزش تحلیل تکنیکال بورس برای عزیزان فراهم آورده است که به مرور مباحث جدید تحلیل تکنیکال بر روی این صفحات قرار داده خواهد شد و علاقه مندان به آموزش بورس می توانند این سری آموزش تحلیل تکنیکال یا همان فنی را از لینک زیر دنبال کنند.

حتما بخوانید :  پیش بینی بورس، ارز و مسکن در سال96

خبر سوم : سری آموزش تحلیل بنیادی

سری آموزش تحلیل بنیادی نیز در خانه سرمایه در حال تدوین هست و به‌مرور در سایت خانه سرمایه قرار می‌گیرد  می‌توانید از طریق لینک این سری آموزش بورس را دنبال کنید.

خبر چهارم : بورس می‌تواند شغل دوم و درآمد اول باشد

خانه سرمایه برای عزیزانی که در اینترنت به دنبال شغل دومی می‌گردند صفحه‌ای ایجاد کرده است بانام بورس شغل دوم درآمد اول و در آن دوره‌ای آموزشی رایگان برای افراد علاقه‌مند به داشتن شغل دوم طراحی کرده است که در آن از مزایا بورس و سرمایه‌گذاری در آن صحبت می‌کند .

خبر پنجم : مقاله سرمایه چگونه با سرمایه کم در بورس فعالیت کنیم

بسیاری از افراد این سؤال در ذهنشان است که چگونه با سرمایه کم می‌توان در بورس فعالیت کرد و در اصل سرمایه گذاری با سرمایه کم چگونه ممکن است ، مهندس صابریان فایل صوتی در سایت قرار داده‌اند و در مورد این موضوع صحبت می‌کنند.

خبر ششم : مقاله سود و درآمد سرمایه‌گذاری در بورس و حداقل سرمایه گذاری در بورس

بسیاری این سوال را دارند که واقعا سود سرمایه گذاری در بورس  و یا همان درآمد سرمایه گذاری در بورس چقدر است در این مقاله مفصل در مورد این موضوع صحبت شده است. همچنین برخی از عزیزان تازه کار علاقه داند که بدانند حداقل سرمایه و حداقل سرمایه گذاری در بورس چقدر است . در مقاله ای با این عنوان نیز در خانه سرمایه به این سوال پاسخ داده شده است.

حتما بخوانید :  رشد بیش از 50 صنعت در گرو رونق صنعت خودرو

دوره نخبگان بورس همین یکشنبه در شرف تکمیل ظرفیت

خبر انتخاب شده برای شما

آغاز ششمین دوره آموزش جامع نخبگان بورس
۹۷۰dar90 vasat
۹۷۰dar90 vasat

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin
از همین حالا در جریان پیش بینی بزرگان بازار باشید