3032, 3342, 
دو برنامه مهم سهامدار عمده برای خفناورReviewed by سید ادیب حافظی گل on Nov 9Rating:
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

به گزارش رادیو سهام  به نقل از بورس ۲۴ خبر ” دو برنامه مهم سهامدار عمده برای خفناور ” به شماره ۱۲۵۷۴۸ را بخوانید :

محمد جواد جوادی مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری دلیران پارس در خصوص استراتژی شرکت در شرکت های زیر مجموعه به خبرنگار بورس ۲۴ گفت: شرکت مهندسی روان فناور از شرکت های زیر مجموعه ما به طور تخصصی در زمینه خودرو سازی فعالیت دارد و ۷۰ درصد خودروسازهای داخلی را در اختیار دارد.

وی افزود: این شرکت با توجه به قرار دادهایی که با خودرو سازان داشته و تولید و فروش خود حدود ۱۴۰ درصد تعدیل مثبت داشته است.

جوادی افزود: در خصوص طرح های توسعه ای در نظر داریم علاوه بر قطعه ساز خودرو در بحث نفت و گاز و پتروشیمی نیز فعالیت داشته باشد که دارای سبد متنوع و ریسک پایین باشد. در نظر داریم افزایش سرمایه دیگری در دستور کار قرار دهیم و همچنین اقدامات لازم برای ورود شرکت از فرابورس به بورس را در برنامه داریم.

جوادی گفت: شرکت سرمایه گذاری دلیران پارس دارای شرکت های مختلف بانک بیمه عمرانی و ساختمانی، کارگزاری و صرافی بوده و دارای شرکت های بورسی و غیر بورسی است.

وی ادامه داد: در حال حاضر بحث تخصصی کردن هلدینگ ها مورد توجه قرار گرفته. ما در حال حاضر هلدینگ مالی و سرمایه گذاری، عمران و ساختمان، درمان و دارو و فناوری تشکیل داده ایم. در بخش فناوری یک شرکت در حوزه اپراتور مجازی فعالیت هایی در این هلدینگ انجام داده است که برای ورود به بورس باید ابتدا ۳ سال از سودآوری این شرکت گذشته باشد تا مراحل پذیرش در بازار سرمایه آن انجام شود. البته برای سود آور شدن حجم سرمایه گذاری بالایی نیاز دارد.

وی در خصوص استراتژی در سخت آژند گفت: ما این شرکت را به صورت مدیریتی اداره می کنیم. این شرکت برای ۵ سال رشد ارزش افزوده زیاده داشته و حدود ۲۴ برابر شده است. در واقع تداوم سیاست در حال حاضر در حمایت از سهام است. سخت آژند حدود ۱۸پروژه در دستور کار دارد که مهمترین پروژه ها در مشهد، چابکسر و تهران است. پروژه مشهد حدود ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و چابکسر در مرحله نازک کاری ۸۵ درصد پیشرفت است.

این مقام مسئول در دلیران پارس افزود: پروژه های دیگری هم وجود دارد که در جریان هستند. متناسب با شرایط بازار ممکن است پیش فروش شوند و یا بعد از تکمیل واگذار می شوند.

وی ادامه داد: پروژه های تجاری برخلاف ساختمان بهتر به فروش می روند. به طور مثال پروژه چابکسر ۲۵ درصد پیش فروش شده است.

خبر ” دو برنامه مهم سهامدار عمده برای خفناور “ در دسته اخبار بورس سایر خبرگزاری ها در رادیو سهام منتشر شده است . برای مشاهده اخبار بورس اختصاصی رادیو سهام کلیک کنید . همچنین اخبار بورس سایر خبرگزاری های بورسی را نیز می توانید در اینجا مطالعه کنید

خبر انتخاب شده برای شما

افزایش ۳۰ درصدی فروش "ستران" در اولین ماه پاییز
شرکت سیمان تهران طی عملکرد ۱ ماهه منتهی به انتهای مهر معادل ۶۰۶,۸۱۳ میلیون ریال از محصولات خود را به فروش رسانده که نسبت به دوره ۱ ماهه مشابه سال قبل ۳۰% افزایش داشته است.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.