تاریخ: ۱۲:۲۷ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۶

2067, 
اثر برجام بر صنعت بیمه از نگاه مدیرعامل بیمه آسیاReviewed by سایت رادیوسهام on Nov 16Rating: 5.0اثر برجام بر صنعت بیمه از نگاه مدیرعامل بیمه آسیااثر برجام بر صنعت بیمه از نگاه مدیرعامل بیمه آسیا
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

توافقات برجام بر صنعت بیمه ایران تاثیر نداشته و بیمه مرکزی نیز در این خصوص برنامه ای ارائه نکرده است.

به گزارش رادیوسهام به نقل از وبورس، ابراهیم کاردگر مدیر عامل بیمه آسیا با اشاره به تاثیرات توافقات برجام بر صنعت بیمه ایران گفت: این توافقات نتایجی که مد نظر بود را به همراه نیاورده و شرکت های بیمه ای داخلی نیز برای استفاده از این فرصت نیز برنامه ای را تدوین و اجرا نکرده اند.

وی ادامه داد: در اولین روزهای پس از توافقات برجام، خبرهایی مبنی بر ورود شرکت های بیمه ای و سرمایه گذار خارجی به ایران و صنعت بیمه کشورمان شنیده می شد که تا به امروز چنین موردی را شاهد نشده ایم.

این فعال صنعت بیمه کشورمان، عدم استفاده از این موقعیت را نبود برنامه و اهداف دانست و افزود: درباره اهداف و دستاوردهای بیمه ای در پسابرجام باید از بیمه مرکزی سوال شود که چه هدفی را مد نظر قرار داده و از شرکت های بیمه ای داخلی چه می خواهد و اینکه شرکت های بیمه ای هم به دنبال استفاده از فضای توافقات برجام بوده اند؟

حتما بخوانید :  نگاهی به پروژه‌های در دست اقدام «بالاس»

کاردگر همچنین از اخبار مبنی بر واسطه شدن شرکت های بیمه ای ایرانی به منظور دریافت سرمایه های خارجی و ارائه خدمات بیمه ای در ایران اعلام کرد: چنین دستور، اجازه و حتی پیشنهادی از سوی بیمه مرکزی و حتی سرمایه گذار خارجی تا امروز ابلاغ و یا شنیده نشده است.

خبر انتخاب شده برای شما

"شلعاب" سود هر سهم خود را افزایش نداد
شرکت لعابیران در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۷، به ازای هر سهم خود ۱۲ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۶ کاهش ۵۶ درصدی را نشان می دهد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.