2224, 
قیمت طلا با افزایش چشمگیری روبرو می شودReviewed by رادیو سهام on Nov 23Rating: 4.5قیمت طلا با افزایش چشمگیری روبرو می شودقیمت طلا با افزایش چشمگیری روبرو می شود
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

رئیس شرکت معدنی رندگلد گفت:قیمت طلا با افزایش چشمگیری روبرو می شود عوامل زیادی در شرایط کنونی وجود دارد که بر قیمت طلا تاثیرگذار است. من همواره گفته ام که قیمت طلا طی ۶ تا ۹ ماه آینده بسیار نوسان خواهد داشت ولی در نهایت نیروهای ساختاری بازار موجب خواهد شد تا قیمت طلا با افزایش چشمگیری در بلندمدت روبرو شود.

رادیو سهام: به گزارش پایگاه اینترنتی سی ان بی سی،مارک بریستو  افزود: قیمت طلا پس از روشن شدن نتایج همه پرسی خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا با افزایش زیادی روبرو شد ولی اعلام نتایج عجیب انتخابات ریاست جمهوری آمریکا موجب افت شدید قیمت طلا شده است.

رئیس شرکت رندگلد گفت: پیروزی ترامپ در انتخابات آمریکا تاثیر زیادی بر افزایش شاخص سهام داشته و این مساله در نهایت به ضرر قیمت طلا شده است.سیاست های ترامپ برای کاهش مالیاتها و افزایش هزینه های دولتی به معنای افزایش استقراض دولت خواهد بود و این در نهایت موجب افزایش رشد اقتصادی و نرخ تورم خواهد شد.

وی اظهار داشت: این مساله خیلی ساده است، زمانی که تورم افزایش پیدا می کند، مردم طلا می خرند. هیچ کسی انتظار چنین نتیجه ای را در انتخابات آمریکا نداشت و این مساله موجب سردرگمی های زیادی شده است و بازارهای بین المللی هنوز مسیر خود را پیدا نکرده اند.

حتما بخوانید :  یک پیش بینی درباره رشد فزاینده قیمت طلا

قیمت جهانی طلا در ماه نوامبر تاکنون بیش از ۹ درصد کاهش داشته است. به نظر می رسد برگزاری نشست فدرال رزرو آمریکا در ماه دسامبر تاثیر زیادی بر روند نوسانات قیمت طلا خواهد داشت.
به نوشته سایت طلا،تحلیلگران اقتصادی بر این باورند که فدرال رزرو به احتمال زیادی نرخ بهره را افزایش خواهد داد. قیمت طلا به شدت در برابر نوسانات ارزش دلار و نرخ بهره آمریکا واکنش نشان می دهد. قیمت طلا فعلا سطح حمایتی ۱۲۰۰ دلاری را به شدت حفظ کرده است.

ترامپ قول داده است تا ده سال آینده بیش از هزار میلیارد دلار برای توسعه زیرساختهای اقتصادی از جمله مدارس بیمارستان ها هزینه کند. این مساله می تواند موجب افزایش بدهی و کسری بودجه دولت آمریکا شود.

بانکداران ۲۴ (Banker)

خبر انتخاب شده برای شما

مردم فعلا خودرو نخرند تا شرایط خرید و فروش به روال عادی برگردد
قیمت خودرو در چهارمین روز هفته کاهشی محسوس را نسبت به روز گذشته تجربه کرده است.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.