تاریخ: ۱۵:۰۰ :: ۱۳۹۵/۰۹/۰۷

2775, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

دو زن قطری در بزرگراهی در شهر پاریس مورد حمله سارقان قرار گرفتند و پنج میلیون یورو اموال آن ها به سرقت رفت. شب دوشنبه دو مرد نقاب دار در یکی از اتوبان های پاریس به خودروی دو زن قطری حمله کردند و معادل پنج میلیون یورو جواهرات و اشیا لوکس گرانبهای آن ها را به سرقت Stealing بردند.بنا به گزارش کانال خبری لاشن اَنفو سارقان قربانیان و راننده آن ها را وادار کردند تا در یک جایگاه خدماتی توقف کنند. سپس به آن ها اسپری گاز اشک آور پاشیده و اموال آن ها را سرقت کرده اند.
این دو زن سوار یک خودرو بِنتلی بوده و در حال ترک فرودگاه بورژه واقع در شمال پاریس هدف حمله سارقان قرار گرفته اند.
تحقیقات پلیس Police برای پیدا کردن هویت سارقان که هنوز دستگیر نشده اند آغاز شده است.

منبع: رکنا

خبر انتخاب شده برای شما

منبع: نامه
حتما بخوانید :  زمانی که به محل قرار همسرم با آن فرد رسیدم شوکه شدم! | از آن چه که می دیدم چشمانم از تعجب گرد شد!
بورس شغل دوم درآمد اول
ثروت سازی و تحول مالی در بازار بورس چگونه ممکن است ؟
دوره آموزشی رایگان آنلاین صوتی و تصویری
برای آموزش سرمایه گذاری در بازار بورس فردا دیر است ، مهمترین سرمایه خود یعنی زمان را در آموزش از دست ندهیم. بیش از "3500" نفر در این دوره شرکت کرده اند
اطلاعات شما کاملا نزد ما امن است و تحت هیچ شرایطی در اختیار دیگران قرار نمی گیرد و ایمیل ها و پیامک های نامربوط تبلیغاتی ارسال نمی گردد.
این 5 فایل ویدئویی و 10 فایل صوتی حاصل ساعت ها بررسی و تلاش چند کارشناس برای معرفی بازار بورس و به هدف آشنایی علاقه مندان به ثروت سازی و تحول مالی است. لطفا فقط اگر جز دسته فوق هستید در دوره ثبت نام کنید و این دوره را به دیگر علاقه مندان نیز معرفی کنید .
5
10