تاریخ: ۱۴:۳۰ :: ۱۳۹۵/۰۹/۰۷

2775, 3033, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

پسر جوان که در شوخی با پسرخاله اش دستش به خون آلوده شده بود می گوید من پسرخاله ام را نکشته ام و نمی دانم او چطور به قتل رسید.

12

ساعت ۵:۳۰ دقیقه عصر چهارشنبه ۳ آذر ماه سال جاری ماموران کلانتری ۱۸۱ عوارضی در جریان کشته شده پسر جوانی در برج ۱۴طبقه در حال ساخت منطقه میدان ساحلی قرار گرفتند و در ادامه تیمی از ماموران اداره ۱۰ پلیس Police آگاهی تهران همراه بازپرس ایلخانی در صحنه جرم Crime حاضر شدند.

تحقیقات ابتدایی نشان از آن داشت که پسر جوان با ضربات چاقوی پسرخاله اش به قتل Murder رسیده و عامل جنایت Crime پس از این ماجرا پا به فرار Escape گذاشته است.

در ادامه تحقیقات مشخص شد که درگیری مرگبار پسرخاله ها از یک شوخی به قتل تبدیل شده است و کارآگاهان خیلی زود با اقدامات فنی و پلیسی پس از ۳ ساعت عامل جنایت را در منطقه پاسداران دستگیر کردند.

صبح امروز- شنبه- عامل جنایت برای تحقیقات فنی پیش روی بازپرس ایلخانی در شعبه هشتم دادسرای امور جنایی تهران قرار گرفت و گفت: حدود ۲ سال است که در این برج مشغول به کار هستم و پسرخاله ام نیز از یک ماه پیش برای کار به برج آمد و با هم گچ کاری و در محل کارمان نیز زندگی می کردیم.

حتما بخوانید :  بعد از قرص خوابی که به شوهرم دادم دوست صمیمی اش را به خانه آوردم و..

وی افزود: روز حادثه Incident در زمان کا، با پسرخاله ام شوخی کردم که او با دست ضربه ای به صورتم زد و بحث ما بالا گرفت که به کمک یکی از کارگرها درگیری ما پایان گرفت و در ادامه از پسرخاله ام عذرخواهی کردم و از اتاق بیرون رفتم اما پسرخاله ام دست بردار نبود و دوباره با چاقویی که در دست داشت به سمتم حمله کرد که یکی از کارگرها و صاحب کارم مانع درگیری او با من شدند و چاقو را از دستش گرفتند.

عامل جنایت ادامه داد: در حال شستن دست و صورتم بودم که پسرخاله ام ادعا کرد که تو را می کشم که در جواب به حرفش گفتم شوخی بود و ماجرا تمام شد و نیازی به ادامه بحث و درگیری نیست و پس از آن به حمام رفتم.

وقتی از حمام آمدم صاحب کارم در اتاق بود و سفره ناهار پهن شده بود که شروع به خوردن غذا کردیم که کامران با عصبانیت گفت: چرا مثل گراز غذا می خوری که در این مرحله صاحب کارمان به کامران گفت که او همیشه اینطوری غذا می خورد و چون دیدن کامران نمی خواهد به این درگیری پایان دهد ادعا کرد که کامران باید به شهر خودش برگردد و او را از کار اخراج کرد.

حتما بخوانید :  ناهید ابتدا قسمتی از بدنش را فروخت و حالا ..

متهم گفت: چون کامران عصبانی بود من برای اینکه بفهمد درگیری ما تمام شده است عنوان کردم که یکی از ما دونفر به شهرمان برمی گردد و مشکلات حل خواهد شد که کامران با لحن تندی گفت: کار نیمه تمامی دارم و پس از انجام کارم خودم خواهم رفت.

وقتی صاحب کارم درباره کار نیمه تمام از کامران سوال کرد او در جواب گفت: خودتان بعدا متوجه خواهید شد و صاحب کارم که فهمیده بود کامران کینه به دل دارد از او خواست تا برای درگیری با من به بیرون از ساختمان برود.

قاتل جوان ادامه داد: کامران دست بردار نبود و پس از صحبت صاحب کارمان، قلیان را برداشت و به سمتم حمله کرد که به خاطر درگیری ما همه اتاق به هم ریخته شد که صاحب کارمان ما را از هم جدا کرد.

وی گفت: پس از درگیری در حال جمع کردن سفره غذا و تمیز کردن اتاق بودم و زمانیکه چاقو بزرگ را که روی زمین بود برداشتم کامران به سمتم حمله کرد و با مشت به سر و وصرتم می زد که من برای دفاع دستم جلوی صورتم گرفتم و سرم را پایین بود که دیدم کامران غرق خون روی زمین افتاد.

نمی دانم چاقو به کجای بدن کامران برخورد کرده بود و اصلا من ضربه ای به او نزدم که بخواهم قصد کشتن Killing داشته باشم.

حتما بخوانید :  شوخی زشت 2 دختر دانش آموز با همکلاسی | خواستگاری که فقط به دنبال آبروریزی بود!+تصویر

بنا به این گزارش، بازپرس ایلخانی پس از اعترافات پسر جوان دستور داد تا وی برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران اداره ۱۰ پلیس اگاهی تهران قرار گیرد.

منبع: رکنا

خبر انتخاب شده برای شما

منبع: نامه
بورس شغل دوم درآمد اول
ثروت سازی و تحول مالی در بازار بورس چگونه ممکن است ؟
دوره آموزشی رایگان آنلاین صوتی و تصویری
برای آموزش سرمایه گذاری در بازار بورس فردا دیر است ، مهمترین سرمایه خود یعنی زمان را در آموزش از دست ندهیم. بیش از "3500" نفر در این دوره شرکت کرده اند
اطلاعات شما کاملا نزد ما امن است و تحت هیچ شرایطی در اختیار دیگران قرار نمی گیرد و ایمیل ها و پیامک های نامربوط تبلیغاتی ارسال نمی گردد.
این 5 فایل ویدئویی و 10 فایل صوتی حاصل ساعت ها بررسی و تلاش چند کارشناس برای معرفی بازار بورس و به هدف آشنایی علاقه مندان به ثروت سازی و تحول مالی است. لطفا فقط اگر جز دسته فوق هستید در دوره ثبت نام کنید و این دوره را به دیگر علاقه مندان نیز معرفی کنید .
5
10