2067, 20, 2223, 
گفتگوی اختصاصی رادیوسهام با مدیرعامل حتاید درخصوص عرضه اولیه زیرمجموعه ها و برنامه های این شرکتReviewed by سایت رادیوسهام on Dec 3Rating: 5.0گفتگوی اختصاصی رادیوسهام با مدیرعامل حتاید درخصوص عرضه اولیه زیرمجموعه ها و برنامه های این شرکتگفتگوی اختصاصی رادیوسهام با مدیرعامل حتاید درخصوص عرضه اولیه زیرمجموعه ها و برنامه های این شرکت
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

گفتگوی اختصاصی رادیوسهام با مدیرعامل حتاید درخصوص عرضه اولیه زیرمجموعه ها و برنامه های این شرکتشرکت تاید واتر خاورمیانه از آن دست شرکت هایی است که در اغلب سال ها آن چه را که پیش بینی کرده، عملی نیز کرده است. این شرکت با حضور در انواع مزایده ها و موفق شدن در آن ها روز به روز پیشرفت های زیادی کرده است. این شرکت برنامه های خود را مطابق با پیش بینی ها جلو برده و از شفافیت خوبی در ارائه صورت های مالی برخوردار است. مدتی است که در میان اهالی بازار سرمایه نیز صحبت از عرضه اولیه چند شرکت زیرمجموعه تایدواتر به میان آمده. ضمن اینکه چندی پیش نیز صحبت از برنده شدن این شرکت در مزایده ای دیگر بود. بر همین اساس رادیوسهام با مهدی اعتصام مدیرعامل شرکت تاید واتر به گفتگو نشست تا در خصوص برنامه ها و استراتژی های این شرکت سخن بگوید. متن این گفتگو به شرح زیر است.

۱- شرکت تاید واتر خاورمیانه نیمه دوم سال را چطور پشت سر گذاشته است؟ این شرکت مطابق با برنامه ها پیش می رود؟

شرکت تاید واتر خاورمیانه توانسته مطابق با سیاست های هیئت مدیره گام بردارد و تا به اکنون توانسته برنامه های پیش روی خود را با بودجه پیش بینی شده جلو برده و از این نظر موفق بوده است. برنامه های این شرکت مشخص و سازماندهی شده بوده و تلاش می کند تا همانند هر ساله به قول خود به سهامدارانش عمل نماید. برنامه های شرکت مطابق با پیش بینی ها جلو می رود و در صورت هر گونه اتفاق جدید یا قراردادی که صورت های مالی شرکت را تحت تاثیر قرار دهد به اطلاع سهامداران خواهد رسید. این شرکت همیشه از شفافیت خوبی در سازمان بورس برخوردار باشد و چنانچه اتفاقی منجر به تغییر در صورت های مالی شرکت شود اطلاع رسانی خواهد شد.

حتما بخوانید :  روی خوش سهام به فروکش ریسک‌ها

۲- برنامه عرضه اولیه شرکت های زیرمجموعه به کجا رسید؟ آیا شرکت تاید واتر برنامه عرضه برخی از شرکت های زیر مجموعه را در بازار سرمایه دارد؟

این موضوع برای شرکت تاید واتر می تواند مورد بحث قرار گیرد و چیزی مانع شرکت برای این مسئله نیست، مسئولین موظف شرکت، روی این موضوع مطالعات مورد نظر را انجام داده و می دهند. این موضوع در شرکت و از طریق مشاوران مالی تاید واتر مورد بحث است اما هنوز برای به عمل رسیدن این عرضه یا عرضه ها نمی توان قطعی سخن گفت و حتی مجوزهای اولیه برای عملی شدن این عرضه ها صادر نشده است. وارد مسیر عملیاتی شدن این موضوع زمانی صورت می گیرد که این موضوعات به تصویب برسد اما همان طور که گفته شد هنوز چیزی قطعی نیست و همه چیز در حد بررسی و مطالعه از جانب مسئولین و مشاورین مجموعه می باشد.

۳- موضوع گفته شده در چه مرحله مقدماتی از جانب مسئولین مالی شرکت قرار دارد؟

شرکت و مسئولین، اموال و دارایی های شرکت را مورد ارزیابی قرارداده اند. شرکت در ابتدا باید مطابق با سیاست ها سرمایه های شرکت های زیر مجموعه را بسنجد و چنانچه ساختار سرمایه این شرکت ها نیاز به اصلاح داشته باشد، اصلاح گردد، سرمایه های این شرکت ها باید متناسب با هدف مورد نظر اصلاح شود، همان طور که گفته شد برای عملیاتی شدن این مسئله هیچ گونه مانعی وجود ندارد و شرکت در حال حاضر دارایی های خود را ارزیابی می نماید.

حتما بخوانید :  برگزاري مجمع عمومي فوق العاده "اپرداز"

۴- درباره مزایده واگذاری ترمینال امیرآباد و برنده شدن این مجموعه توضیح دهید؟در این مزایده چه مدت زمانی به شرکت تاید واتر برای حق استفاده از مکان مورد نظر داده شده است؟

شرکت تاید واتر در مزایده ترمینال امیرآباد شرکت کرد. در این مزایده ۶ شرکت دیگر حضور داشتند که تاید واتر توانست برنده این مزایده باشد. در پی این موضوع یعنی برنده شدن در مزایده، تاید واتر می تواند به مدت پنج سال از ترمینال مورد نظر استفاده نماید و تمامی منافع آن را در اختیار بگیرد. این که چه قدر و چه اندازه ما شاهد تغییرات در صورت های مالی شرکت باشیم به میزان باری دارد که وارد این ترمینال خواهد شد. آن چه که واضح است این است که مطمئنا زیان های منطقه ای شرکت کم خواهد شد و در نهایت زیان مورد نظر که از ناحیه امیرآباد به شرکت وارد شده صفر می شود. موفقیت در این مزایده می تواند نشان از موفقیت دیگری برای شرکت و مجموعه تاید واتر باشد.

خبر انتخاب شده برای شما

مجمع شرکت سپرده‌گذاری مرکزی و تسویه وجوه در روز جاری به صورت همزمان حضوری و الکترونیکی برای سهامدارانی که حضور فیزیکی نداشتند برگزار شد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.