او مرا برای خوردن نهار به یک باغ برد و در برابر التماس هایم آزار و اذیتم کرد +تصویر

nokhbegan-start

دختر ۱۸ ساله که پیشخدمت یک کافه است مورد تجاوز فرد پلید در باغ قرار گرفت و از تمام لحظات شیطانی فیلم برداری شد.

26

انتشار ویدئو لحظه تجاوز Rape به دختر ۱۸ ساله در یکی از باغ های شهر الحمرا کشور مراکش موجی از تلاش را در جامعه برای کمک به این به وجود آورد. در این ویدئو فرد متجاوز Rapist پس از کتک زدن قربانی لباس هایش را در می آورد و علی رغم التماس های این دختر نیت پلید و شیطانی خود را عملی می کند.
طی تحقیقات انجام شده توسط منابع امنیتی شهر الحمرا معلوم شد این دختر ۱۸ ساله پیشخدمت یک کافه بوده است و او قریب به سه ماه با فرد متجاوز در ارتباط بوده است.
روزی فرد متجاوز به محل کار پیشخدمت جوان می آید و او را به صرف ناهار در یک باغ دعوت می کند. قربانی در این باره می گوید: او در باغ مرا به داشتن رابطه جنسی دعوت می کند اما زمانی که من با خواسته او مخالف کردم، رفتارهایش تغییر کرد و پرخاشگر شد، سپس شروع به کتک زدن من کرد و بعد مرا مورد آزار و اذیت جنسی قرار داد و از تمام آن لحظه های شوم فیلم برداری کرد.
ماموران امنیتی که در حال گشت زنی در آن منطقه بودندبا شنیدن صداهای داد و فریاد از باغ مذکور مشکوک شده و به باغ وارد شدند پس ازینکه متوجه ماجرا شدند فرد متجاوزگر را دستگیر کرده و به مقامات قضائی تحویل دادند.

حتما بخوانید :  زن بیوه ثروتمند به بهانه های مختلف مرا به خانه اش می کشاند تا اینکه ...

منبع: رکنا

خبر انتخاب شده برای شما

ماموران پلیس نازی آباد هنگامی که در حال گشت زنی در ته خط نازی آباد بودند موفق به انهدام باند
بورس شغل دوم درآمد اول
ثروت سازی و تحول مالی در بازار بورس چگونه ممکن است ؟
دوره آموزشی رایگان آنلاین صوتی و تصویری
برای آموزش سرمایه گذاری در بازار بورس فردا دیر است ، مهمترین سرمایه خود یعنی زمان را در آموزش از دست ندهیم. بیش از "3500" نفر در این دوره شرکت کرده اند
اطلاعات شما کاملا نزد ما امن است و تحت هیچ شرایطی در اختیار دیگران قرار نمی گیرد و ایمیل ها و پیامک های نامربوط تبلیغاتی ارسال نمی گردد.
این 5 فایل ویدئویی و 10 فایل صوتی حاصل ساعت ها بررسی و تلاش چند کارشناس برای معرفی بازار بورس و به هدف آشنایی علاقه مندان به ثروت سازی و تحول مالی است. لطفا فقط اگر جز دسته فوق هستید در دوره ثبت نام کنید و این دوره را به دیگر علاقه مندان نیز معرفی کنید .
5
10
۹۷۰dar90 vasat
۹۷۰dar90 vasat

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin
از همین حالا در جریان پیش بینی بزرگان بازار باشید