او مرا برای خوردن نهار به یک باغ برد و در برابر التماس هایم آزار و اذیتم کرد +تصویر

nokhbegan-start
2775, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

دختر ۱۸ ساله که پیشخدمت یک کافه است مورد تجاوز فرد پلید در باغ قرار گرفت و از تمام لحظات شیطانی فیلم برداری شد.

26

انتشار ویدئو لحظه تجاوز Rape به دختر ۱۸ ساله در یکی از باغ های شهر الحمرا کشور مراکش موجی از تلاش را در جامعه برای کمک به این به وجود آورد. در این ویدئو فرد متجاوز Rapist پس از کتک زدن قربانی لباس هایش را در می آورد و علی رغم التماس های این دختر نیت پلید و شیطانی خود را عملی می کند.
طی تحقیقات انجام شده توسط منابع امنیتی شهر الحمرا معلوم شد این دختر ۱۸ ساله پیشخدمت یک کافه بوده است و او قریب به سه ماه با فرد متجاوز در ارتباط بوده است.
روزی فرد متجاوز به محل کار پیشخدمت جوان می آید و او را به صرف ناهار در یک باغ دعوت می کند. قربانی در این باره می گوید: او در باغ مرا به داشتن رابطه جنسی دعوت می کند اما زمانی که من با خواسته او مخالف کردم، رفتارهایش تغییر کرد و پرخاشگر شد، سپس شروع به کتک زدن من کرد و بعد مرا مورد آزار و اذیت جنسی قرار داد و از تمام آن لحظه های شوم فیلم برداری کرد.
ماموران امنیتی که در حال گشت زنی در آن منطقه بودندبا شنیدن صداهای داد و فریاد از باغ مذکور مشکوک شده و به باغ وارد شدند پس ازینکه متوجه ماجرا شدند فرد متجاوزگر را دستگیر کرده و به مقامات قضائی تحویل دادند.

حتما بخوانید :  اقدام وقیحانه مرد دزفولی با عکس زنان در اینستاگرام

منبع: رکنا

خبر انتخاب شده برای شما

زن جوان که با همدستی خواستگار قدیمی، نقشه قتل شوهرش را طراحی و اجرا کرده بودند صبح دیروز از زندان
بورس شغل دوم درآمد اول
ثروت سازی و تحول مالی در بازار بورس چگونه ممکن است ؟
دوره آموزشی رایگان آنلاین صوتی و تصویری
برای آموزش سرمایه گذاری در بازار بورس فردا دیر است ، مهمترین سرمایه خود یعنی زمان را در آموزش از دست ندهیم. بیش از "3500" نفر در این دوره شرکت کرده اند
اطلاعات شما کاملا نزد ما امن است و تحت هیچ شرایطی در اختیار دیگران قرار نمی گیرد و ایمیل ها و پیامک های نامربوط تبلیغاتی ارسال نمی گردد.
این 5 فایل ویدئویی و 10 فایل صوتی حاصل ساعت ها بررسی و تلاش چند کارشناس برای معرفی بازار بورس و به هدف آشنایی علاقه مندان به ثروت سازی و تحول مالی است. لطفا فقط اگر جز دسته فوق هستید در دوره ثبت نام کنید و این دوره را به دیگر علاقه مندان نیز معرفی کنید .
5
10

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin
از همین حالا در جریان پیش بینی بزرگان بازار باشید