تاریخ: ۱۹:۳۰ :: ۱۳۹۵/۰۹/۲۵

2067, 
توضیحات "ایران خودرو" در خصوص واگذاری بلوک بانک پارسیانReviewed by سایت رادیوسهام on Dec 15Rating: 4.0توضیحات "ایران خودرو" در خصوص واگذاری بلوک بانک پارسیانتوضیحات "ایران خودرو" در خصوص واگذاری بلوک بانک پارسیان
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

توضیحات "ایران خودرو" در خصوص واگذاری بلوک بانک پارسیان

شرکت ایران خودرو با انتشار نامه ای از مصوبه شورای پول و اعتبار و الزام این شرکت به فروش بلوک بانک پارسیان طی مهلت شش ماهه، خبر داد.

 

 به گزارش رادیوسهام ، معاون اقتصادی شرکت ایران خودرو با ارسال نامه ای به اداره نظارت بر ناشران بورسی در خصوص مزایده بلوک بانک پارسیان توضیحاتی ارایه کرد.

 کامیار عطایی، معاون اقتصادی ایران خودرو، در خصوص فروش بلوک پارسیان شفاف سازی کرد.

بر اساس این گزارش، با توجه به نامه شماره ۱۸٫۰۱۸ تاریخ ۱۲ مرداد ۱۳۹۵ بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در خصوص مصوبه شورای پول و اعتبار در جلسه ۱۲۲۰ مورخ ۸ تیرماه سال جاری و الزام شرکت ایران خودرو به فروش بلوک بانک پارسیان طی مهلت شش ماهه، “خودرو” اعلام کرد این شرکت از طریق درج فراخوان در روزنامه های کثیرالانتشار به منظور واگذاری بلوک مذکور از طریق بورس و اوراق بهادار به متقاضیان و واجدین شرایط (طبق قوانین و مقررات جاری بانک مرکزی جمهوری اسلامی) اقدام خواهد کرد.

بدیهی است شرایط و مفاد مزایده متعاقبا از طریق انتشار آگهی های مزبور اعلام خواهد شد.

حتما بخوانید :  عرضه بلوک ۶۸.۹۷ درصدی حفارس را در بورس

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

پرونده فرابورس ایران در دومین ماه از تابستان ۹۶ در شرایطی بسته شد که نماگر این بازار در آخرین  روز کاری این ماه در سطح ۴/ ۹۳۶ واحدی قرار گرفت و با ثبت رشد ۴/ ۱ درصدی معاملات مردادماه را  به پایان رساند