ساناز نمی خواست تن به خواسته راننده کثیف بدهد و…

nokhbegan-start

دختر جوان وقتی دید با یک متجاوز روبرو است با نامزدش تماس گرفت و شنید باید از ماشین بیرون بپرد.

 چندی قبل نگهبان یک شرکت در طرقبه مشهد، متوجه دختری جوان شد که خود را از خودروی در حال حرکت به بیرون پرت کرد. مرد نگهبان بلافاصله خود را به دختر جوان رساند که او مدعی شد راننده او را با تهدید ربوده بود. در ادامه با حضور ماموران در محل حادثه، دختر جوان به بیمارستان منتقل شد و بعد از بهبود حالش مورد تحقیق قرار گرفت. ساناز در جریان تحقیقات گفت: شب حادثه Incident برای خرید از خانه خارج شدم. یک دستگاه خودروی رانا مقابلم توقف کرد و من مقصدم را گفتم. راننده پسری جوان بود که رفتار عادی داشت. بعد از خرید دوباره سوار ماشین شدم تا به خانه بازگردم. در حال بررسی پیغام‌های تلگرام بودم که متوجه شدم راننده به سمت بیراهه حرکت می‌کند. از او خواستم توقف کند اما با سرعت به مسیرش ادامه داد. نمی‌دانستم چکار کنم.

به نامزدم زنگ زدم که او خواست سر و صدا کنم و در یک پیچ خودم را از ماشین به بیرون پرت کنم. با راننده درگیر شدم و او شروع به کتک زدن من کرد. در یک لحظه متوجه شدم سرعت ماشین کم شد. از فرصت استفاده کرده و خودم را به بیرون از ماشین پرت کردم. نگهبان یک شرکت که شاهد این صحنه بود به کمک من آمد و راننده از محل گریخت. در زمان فرار Escape متهم توانستم چند شماره از پلاک خودرو را یادداشت کنم.

حتما بخوانید :  تولد نوزادی عجیب الخلقه در هندوستان +تصاویر

با توجه به حساسیت موضوع با دستور رئیس پلیس Police آگاهی خراسان رضوی، تیم ویژه‌ای از ماموران تحقیقات در این باره را آغاز کرده و با ردیابی‌ها توانستند خودروی مورد نظر را شناسایی و راننده آن را دستگیر کنند. پسر جوان در بازجویی‌ها منکر آدم‌ربایی شد، اما بعد از روبه‌رو شدن با شاکی و شناسایی شدن توسط او، لب به اعتراف گشود و گفت: پیش از این در کار پخش لبنیات بودم که به‌دلیل مشکلات و درآمد کم، کارم را تغییر داده و مسافرکشی می‌کردم. روز حادثه با دیدن دختر جوان نقشه‌ای شوم به سرم زد و دچار وسوسه شدم. او حواسش به تلفن همراه بود و به مسیر دقتی نداشت. من هم از این فرصت سوءاستفاده کرده و او را به محلی خلوت کشاندم. دختر جوان وقتی متوجه موضوع شد به مقاومت پرداخت و در مقابل یک شرکت خود را از ماشین به بیرون پرت کرد. در یک لحظه اسیر وسوسه‌های شیطانی شدم و حالا درخواست بخشش دارم.

پس از اعترافات پسر جوان او با دستور قاضی Judge پرونده روانه زندان Prison شد

منبع: رکنا

خبر انتخاب شده برای شما

ازدواج زن و شوهر پزشک پس از ۱۵ ساعت با تقاضای طلاق آنها به پایان رسید. این زن و شوهر
بورس شغل دوم درآمد اول
ثروت سازی و تحول مالی در بازار بورس چگونه ممکن است ؟
دوره آموزشی رایگان آنلاین صوتی و تصویری
برای آموزش سرمایه گذاری در بازار بورس فردا دیر است ، مهمترین سرمایه خود یعنی زمان را در آموزش از دست ندهیم. بیش از "3500" نفر در این دوره شرکت کرده اند
اطلاعات شما کاملا نزد ما امن است و تحت هیچ شرایطی در اختیار دیگران قرار نمی گیرد و ایمیل ها و پیامک های نامربوط تبلیغاتی ارسال نمی گردد.
این 5 فایل ویدئویی و 10 فایل صوتی حاصل ساعت ها بررسی و تلاش چند کارشناس برای معرفی بازار بورس و به هدف آشنایی علاقه مندان به ثروت سازی و تحول مالی است. لطفا فقط اگر جز دسته فوق هستید در دوره ثبت نام کنید و این دوره را به دیگر علاقه مندان نیز معرفی کنید .
5
10
۹۷۰dar90 vasat
۹۷۰dar90 vasat

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin
از همین حالا در جریان پیش بینی بزرگان بازار باشید