نقشه کثیف مردان مرموز برای زنان تهرانی

nokhbegan-start

دو مرد برای زنان تهرانی نقشه کثیفی داشتند.

شامگاه ۲۱ آذر امسال زنی جوان با پلیس Police تماس گرفت و از سرقت Stealing خودروی لیفان خود توسط دو سارق خبر داد.

ماموران با حضور در محل سرقت در بزرگراه حقانی مشاهده کردند زنی جوان کنار بزرگراه ایستاده و مصدوم است. او عنوان کرد: ساعت ۸ شب با خودرویم از محل کارم در نیاوران به سمت خانه‌ام به راه افتادم. در بزرگراه حقانی یک دستگاه پراید از پشت سر با من برخورد کرد. پیاده شدم تا میزان خسارت را بررسی کنم که یکی از آنها کتکم زد و با سوار شدن به خودرویم که مدارک آن و کیفم داخل آن بود، فرار Escape کردند. در جریان این سرقت، دست و پا و صورتم آسیب دید. همزمان با تشکیل پرونده قضایی، چهره‌نگاری رایانه‌ای از متهمان انجام گرفت و دستور توقیف خودروی سرقتی از سوی قاضی Judge موسوی، دادیار شعبه اول دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۳۴ تهران صادر شد.

چند روز بعد شاکی دوباره با حضور در شعبه سوم پلیس آگاهی تهران اطلاعات جدیدی را در اختیار پلیس قرار داد و گفت: روز بعد از سرقت زمانی که با گوشی‌ام تماس گرفتم، یکی از آن دزدان پاسخ داد و گفت اگر سه میلیون تومان بپردازی، خودرو را تحویلت می‌دهیم. او حتی خواست پول مورد نظر را به حساب کارت بانک خودم که در اختیارش بود، واریز کنم. این کار را انجام ندادم. ساعاتی بعد که برای مسدود کردن حسابم به بانک رفتم، متوجه شدم مرد سارق سه میلیون و ۸۰۰ هزار تومان برداشت کرده است. در تماس با تلفنم این بار سارق گفت باید ده میلیون تومان بدهی تا خودرو را پس بدهم و بعد تلفن را خاموش کرد.

حتما بخوانید :  اقدام شوم 4 زن در اتوبوس های شیراز

در ادامه ردپای دزدی theft حرفه‌ای به نام علی در این سرقت به دست آمد و او سه روز پیش بازداشت شد.

سارق جوان به افسر تحقیق گفت: پنج‌بار به اتهام سرقت، دعوا و درگیری و دزدی و خرید و فروش موادمخدر بازداشت شده و به زندان Prison افتادم. پیشنهاد دزدی خودروی لیفان را دوستم حمیدرضا به من داد و دو نفری نقشه سرقت را در جریان تصادفی ساختگی به اجرا گذاشتیم. پرایدمان در راه خراب شد و آن را کناری پارک کردیم. خودروی سرقتی در اختیار حمیدرضاست.

با اعتراف وی، روز یکشنبه دیگر متهم فراری نیز بازداشت و دیروز برای تحقیقات به شعبه اول دادیاری داسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۳۴ تهران منتقل شد. وی به قاضی پرونده گفت: علی هم‌محلی سابقم بود. می‌دانست که سه سال است معتادم و در مغازه موتورسازی کار می‌کنم. او سراغم آمد و مرا برای سرقت تشویق کرد. با تصادف Crash ساختگی خودرو را سرقت کردیم. خودرو را به یکی از دوستانم صدهزارتومان فروختم. دو روز بعد از این سرقت نیز به اصرار خانواده‌ام به کمپ ترک اعتیاد رفتم.

ردپای دو متهم بازداشت شده در چند سرقت مشابه به دست آمده است. آنها همچنین قصد داشتند خودروی پرادویی را با تصادف ساختگی سرقت کنند که ناکام مانده بودند. آنها بیشتر سراغ رانندگان زن می‌رفتند

حتما بخوانید :  کار کثیف و باورنکردنی رضا با مادرش در اتاق خواب!

منبع: رکنا

خبر انتخاب شده برای شما

ماموران پلیس نازی آباد هنگامی که در حال گشت زنی در ته خط نازی آباد بودند موفق به انهدام باند
بورس شغل دوم درآمد اول
ثروت سازی و تحول مالی در بازار بورس چگونه ممکن است ؟
دوره آموزشی رایگان آنلاین صوتی و تصویری
برای آموزش سرمایه گذاری در بازار بورس فردا دیر است ، مهمترین سرمایه خود یعنی زمان را در آموزش از دست ندهیم. بیش از "3500" نفر در این دوره شرکت کرده اند
اطلاعات شما کاملا نزد ما امن است و تحت هیچ شرایطی در اختیار دیگران قرار نمی گیرد و ایمیل ها و پیامک های نامربوط تبلیغاتی ارسال نمی گردد.
این 5 فایل ویدئویی و 10 فایل صوتی حاصل ساعت ها بررسی و تلاش چند کارشناس برای معرفی بازار بورس و به هدف آشنایی علاقه مندان به ثروت سازی و تحول مالی است. لطفا فقط اگر جز دسته فوق هستید در دوره ثبت نام کنید و این دوره را به دیگر علاقه مندان نیز معرفی کنید .
5
10
۹۷۰dar90 vasat
۹۷۰dar90 vasat

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin
از همین حالا در جریان پیش بینی بزرگان بازار باشید