Check the settings

عرضه سهام یک شرکت نفتی در فرابورس

nokhbegan-start
IFRS و نقش آن در ارتقای شفافیت بازارهای مالیReviewed by سایت رادیوسهام on Feb 24Rating: 4.0IFRS و نقش آن در ارتقای شفافیت بازارهای مالیIFRS و نقش آن در ارتقای شفافیت بازارهای مالی

تعداد ۴۴ میلیون سهم شرکت صنایع تجهیزات نفت در بازار دوم فرابورس عرضه اولیه می‌شود.

رادیو سهام: عرضه های اولیه به طور معمولا یکی از اتفاقاتی است که موجب ورود و یا دستکم گردش نقدینگی در بازار سرمایه می‌شود، بویژه در زمانی که بازار شرایط رکودی داشته و به بهانه‌ای برای رشد و تحرک همچون عرضه اولیه نیازمند است.

بر این اساس قرار است معارفه شرکت صنایع تجهیزات نفت برای عرضه اولیه در فرابورس فردا برگزار شود تا در پی آن  ۱۰ درصد از سهام این شرکت معادل ۴۴ میلیون سهم روی میز فروش برود.

گفتنی است شرکت صنایع تجهیزات نفت که از زیر مجموعه‌های سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کارکنان صنعت نفت است، با نماد “فنفت” در گروه فلزات اساسی جای گرفته و در زمینه تامین و ساخت تجهیزات مورد نیاز خطوط انتقال نفت و گاز (PipingMaterial) و همچنین سرمایه گذاری برای توسعه محصول فعالیت می کند.

همچنین موضوع فعالیت این شرکت و شرکتهای تابعه آن در زمینه تولید محصولات سرچاهی و اقلام pining material است که شامل انواع شیرآلات صنعتی، اتصالات صنعتی، تجهیزات سرچاهی می‌شود.

حتما بخوانید :  توضیحات مدیرعامل سیتروئن از زمان انعقاد قرارداد با سایپا

منبع : تسنیم

خبر انتخاب شده برای شما

IFRS و نقش آن در ارتقای شفافیت بازارهای مالی
۹۷۰dar90 vasat
۹۷۰dar90 vasat

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin
از همین حالا در جریان پیش بینی بزرگان بازار باشید