مجید و نصرت در قزوین چه کرده بودند که اعدام شدند!؟

nokhbegan-start
2775, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

مجید و نصرت سحرگاه دیروز در زندان قزوین به دار مجازات آویخته شدند.

این دو تبهکار که مجید و نصرت نام داشتند در دو پرونده جداگانه به اتهام حمل ماده مخدر شیشه مجرم شناخته و به اعدام محکوم شدند.محمود محمودخانی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان البرز قزوین در این باره گفت: «یکی از این پرونده‌ها دارای دو متهم بود که آنها پس از دستگیری با تعیین وکیل محاکمه شدند. «مجید. ذ» ۳۴ ساله مجرد و دارای یازده سابقه کیفری که هفت فقره از آنها مربوط به مواد مخدر بوده و «قدرت.ک» ۳۰ ساله متأهل دارای دو سابقه کیفری در زمینه مواد روانگردان بودند.»

وی افزود: «مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین با دریافت گزارش فعالیت متهمان با اقدام های ویژه هر دو متهم را درحالی که مواد روانگردان را با یک خودرو پژو تاکسی حمل می‌کردند، غافلگیر و ۹۰۰ گرم ماده مخدر شیشه را از صندوق عقب خودرو کشف و ضبط کردند. پس از بررسی‌های فراوان به استناد بند ۶ از ماده ۸ قانون اصلاح قانون مبارزه با مواد مخدر «مجید.ذ» از بابت حمل شیشه به اعدام و مصادره اموال ناشی از جرم محکوم شد.»

به گفته وی: «در دومین پرونده نیز سه متهم در جریان قاچاق مواد با وانت سفید رنگی تحت تعقیب قرار گرفتند، که با هشیاری پلیس هر سه آنها به دام افتادند. پرونده متهمان پس از بررسی و تعیین وکیل به دادگاه ارسال شد و دادگاه با توجه به اعترافات متهم ردیف اول به نام نصرت درباره حمل مواد مخدر و روانگردان، این متهم به خاطر حمل ۹۸۰ گرم حشیش به پرداخت۲۰ میلیون ریال جزای نقدی و پنجاه ضربه شلاق و دوسال و نیم حبس تعزیری و برای حمل یک کیلوگرم شیشه نیز به اعدام محکوم شد. آرای صادره پس از صدور در دیوان عالی کشور نیز مورد بررسی قرار گرفته و پس از تأیید دادستانی کل کشور به اجرا درآمد.»

حتما بخوانید :  با عکس العمل ملیحه ترسیدم رسوای اهل محل شوم | دختر باغبان همه عقل و هوشم را برده بود

منبع: جام نیوز

خبر انتخاب شده برای شما

زن جوان که با همدستی خواستگار قدیمی، نقشه قتل شوهرش را طراحی و اجرا کرده بودند صبح دیروز از زندان
بورس شغل دوم درآمد اول
ثروت سازی و تحول مالی در بازار بورس چگونه ممکن است ؟
دوره آموزشی رایگان آنلاین صوتی و تصویری
برای آموزش سرمایه گذاری در بازار بورس فردا دیر است ، مهمترین سرمایه خود یعنی زمان را در آموزش از دست ندهیم. بیش از "3500" نفر در این دوره شرکت کرده اند
اطلاعات شما کاملا نزد ما امن است و تحت هیچ شرایطی در اختیار دیگران قرار نمی گیرد و ایمیل ها و پیامک های نامربوط تبلیغاتی ارسال نمی گردد.
این 5 فایل ویدئویی و 10 فایل صوتی حاصل ساعت ها بررسی و تلاش چند کارشناس برای معرفی بازار بورس و به هدف آشنایی علاقه مندان به ثروت سازی و تحول مالی است. لطفا فقط اگر جز دسته فوق هستید در دوره ثبت نام کنید و این دوره را به دیگر علاقه مندان نیز معرفی کنید .
5
10

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin
از همین حالا در جریان پیش بینی بزرگان بازار باشید