تاریخ: ۱۳:۳۰ :: ۱۳۹۵/۱۰/۱۷

2775, 3222, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

مردانی که با تهدید به انتشار تصاویر خصوصی زنی در گلستان می خواستند وی را هدف نیت شوم خود کنند در یکی از استان های هم جوار دستگیر شدند.

سروان وحید صاحبکاران، مسئول پلیس فتا گلستان گفت: در پی وصول یک فقره مرجوعه قضائی متضمن به خواسته مقام قضائی، زنی به  هویت معلوم به عنوان شاکی اذعان داشت که فردی ناشناس با به دست آوردن تصاویر شخصی اقدام به راه‌اندازی صفحه‌ای در یکی از شبکه‌های اجتماعی کرده و ضمن تهدید‌، خواستار تمکین به خواسته نامشروع وی را داشته است‌. لذا با عنایت به این موضوع مراتب به طور ویژه در دستور کار قرار گرفت‌.

این مقام انتظامی افزود: درابتدای امر در بررسی ‌های صورت گرفته محرز شد فردی که اقدام به این کارکرده با اطمینان ازعدم شناسایی خود به علت استفاده از مشخصات جعلی‌ بر فعالیت مجرمانه خود اصرار می‌ورزد‌.

وی در ادامه گفت: در ادامه با به کارگیری روش‌های خاص پلیسی و رد زنی‌های اطلاعاتی و پیگیری‌های فنی محرز گردید مدیریت صفحه جعلی توسط دو فرد جوان ساکن در یکی از استان‌های هم‌جوار صورت می‌پذیرد، لذا طی هماهنگی با دادیار محترم شعبه اول دادسرای عمومی و انقلاب گرگان به عنوان شعبه ویژه رسیدگی به جرایم رایانه‌ای استان‌، نامبردگان طی یک عملیات هماهنگ و غافلگیرانه پلیسی دستگیر شدند.

حتما بخوانید :  عکس+خانم بازیگر با گریم مردانه

صاحبکاران گفت: متهمان که در ابتدای امر منکر هر‌گونه بزه انتسابی بودند در نهایت در مواجهه با ادله و مدارک غیر قابل انکار نهایتا لب به اعتراف گشوده و ضمن اعتراف صریح به بزه ارتکابی عنوان داشتند با سواستفاده از غفلت شاکی، تصاویر شخصی وی را به دست آورده و با اهداف شوم اقدام به تهدید وی کردند. در پایان پرونده به جهت سیر مراحل قضائی به دادسرای عمومی و انقلاب گرگان ارسال شد.

منبع: جام نیوز

خبر انتخاب شده برای شما

منبع: نامه
بورس شغل دوم درآمد اول
ثروت سازی و تحول مالی در بازار بورس چگونه ممکن است ؟
دوره آموزشی رایگان آنلاین صوتی و تصویری
برای آموزش سرمایه گذاری در بازار بورس فردا دیر است ، مهمترین سرمایه خود یعنی زمان را در آموزش از دست ندهیم. بیش از "3500" نفر در این دوره شرکت کرده اند
اطلاعات شما کاملا نزد ما امن است و تحت هیچ شرایطی در اختیار دیگران قرار نمی گیرد و ایمیل ها و پیامک های نامربوط تبلیغاتی ارسال نمی گردد.
این 5 فایل ویدئویی و 10 فایل صوتی حاصل ساعت ها بررسی و تلاش چند کارشناس برای معرفی بازار بورس و به هدف آشنایی علاقه مندان به ثروت سازی و تحول مالی است. لطفا فقط اگر جز دسته فوق هستید در دوره ثبت نام کنید و این دوره را به دیگر علاقه مندان نیز معرفی کنید .
5
10