روحانی خبر از عرضه چه خودرویی در اسفندماه را داد؟

nokhbegan-start
2224, 
روحانی خبر از عرضه چه خودرویی در اسفندماه را داد؟Reviewed by رادیو سهام on Jan 7Rating: 4.5روحانی خبر از عرضه چه خودرویی در اسفندماه را داد؟روحانی خبر از عرضه چه خودرویی در اسفندماه را داد؟
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

حسن روحانی ریاست جمهوری ایران،روحانی خبر از عرضه چه خودرویی در اسفندماه را داد؟ در همایش حقوق ملت در قانون اساسی خبر از عرضه یک محصول مشترک ایران خودرو و پژو فرانسه را داد.

به گزارش رادیو سهام، حسن روحانی، ریاست جمهوری در کنار مسئولان خودرویی کشور خبر از عرضه یک محصول مشترک دو خودروساز ایران خودرو و پژو فرانسه در اسفندماه داد و حال جای سؤال دارد که کدام محصول مشترک این دو خودروساز زودتر از بقیه در بازار ایران عرضه می‌شود؟

 حسن روحانی ریاست جمهوری ایران، در همایش حقوق ملت در قانون اساسی خبر از عرضه یک محصول مشترک ایران خودرو و پژو فرانسه را داد. این محصول در حالی در اسفندماه پا به خیابان‌های ایران می‌گذارد که مهرماه سالجاری قرارداد همکاری این دو خودروساز در راستای تولید مشترک سه خودرو منعقد شد.

این گفته روحانی در حالی منتشر شده که هاشم یکه زارع مدیرعامل ایران خودرو در زمان امضای قرارداد همکاری ایران خودرو و پژو خبر از عرضه یکی از این سه محصول داده بود.

حتما بخوانید :  کارگران فردا تعطیل هستند

اما در حالی که همگان در انتظار نزدیک شدن به روز عرضه یکی از این سه محصول بودند، در میانه آبانماه ایران خودرو خبر کوتاهی از رنگ آمیزی بدنه خودرو پژو ۲۰۰۸ در ایران خودرو منتشر کرد و با توجه به آنکه در قرارداد ایران خودرو و پژو که این شرکت فرانسوی برای بازگشت به بازار ایران مبلغی به عنوان غرامت پرداخت کرد، نام سه خودرو پژو ۳۰۱، ۲۰۸ و ۲۰۰۸ به چشم می‌خورد، پس با این شرایط و طبق گفته مسئولان که یک خودرو در اسفندماه سالجاری و دو محصول در سال ۱۳۹۶ به مرحله عرضه می‌رسند، خودرو پژو ۲۰۰۸ در اسفندماه سال ۱۳۹۵ به خیابان‌های ایران راه پیدا می‌کند.

خودرو پژو ۲۰۰۸ یک خودرو شاسی بلند است که در در واقع می‌توان آن را یک کراس آور نام نهاد، کراس اوری که بر پلتفرم پژو ۲۰۸ دیگر محصول مشترک ایران خودرو و پژو ساخته شده و خواهد شد.

این خودرو کراس آور با داشتن ۴٫۱۶ متر طول و ۱٫۷۴ متر عرض، نسبت به ۲۰۸ در طول ۲۰ سانتیمتر و درعرض ۵ سانتیمتر بزرگتر شده است. فضای بار عقب ۲۰۰۸ درحالت عادی به ۳۶۰ لیتر می‌رسد حال آنکه با خواباندن صندلی‌های جلو این فضا تا حدود ۱۱۹۴ لیتر هم افزایش می‌یابد.

حتما بخوانید :  نگاهی بر وضعیت رکود انتخاباتی در بازار مسکن

بانگاهی به لیست امکانات ۲۰۰۸ می‌توان دید که مواردی مانند نمایشگر هفت اینچی لمسی، سیستم نمایش اطلاعات ضروری بر روی شیشه جلو یا HUD، سیستم توزیع کننده نیروی ترمز به همراه سیستم کمکی ترمز، ایربگ های شش تایی و سیستم کنترل کشش به صورت استاندارد وجود دارند.

پژو ۲۰۰۸ خودرویی با موتوری با حجم ۱۱۹۹ سی سی و حداکثر قدرت ۱۲۰ اسب بخار و ۱۶۰ نیوتن بر متر گشتاور است. دارای ۵ دنده اتوماتیک و ظرفیت مخزن سوخت ۵۰ (لیتر) است.

این حجم موتور و این قدرت در این خودرو می‌تواند به شما حداکثر سرعت ۱۹۰ (کیلومتر بر ساعت) را بدهد. شتاب صفر-۱۰۰ پژو ۲۰۰۸ رقمی نزدیک به ۱۱٫۲ (ثانیه) است.

پژو ۲۰۰۸ دارای مصرف سوخت ترکیبی ۶٫۳ ثانیه است. پژو ۲۰۰۸ خودرویی از نوع ۵ سرنشین است و در بازارهای جهانی با خودروهایی نظیر فورد اکواسپرت رقابت دارد. قیمت خودروی پژو ۲۰۰۸ در بازارهای عربی چیزی بین ۶۹۰۰۰ درهم در مدل بیسیک و ۷۴۰۰۰ درهم در مدل فول است.

که با توجه به قیمت روز درهم می‌توان قیمت این خودرو را در بازار ایران چیزی در حدود ۷۶ میلیون تا ۸۲ میلیون تومان تخمین زد، البته پژو برای این خودرو موتور ۱۶۰۰ سی سی نیز در نظر گرفته است.

حتما بخوانید :  نگاهی به برنامه های نامزدها در مورد مسکن

خودروکار

خبر انتخاب شده برای شما

حل معادله دو مجهولی برای رونق بازار مسکن
بورس شغل دوم درآمد اول
ثروت سازی و تحول مالی در بازار بورس چگونه ممکن است ؟
دوره آموزشی رایگان آنلاین صوتی و تصویری
برای آموزش سرمایه گذاری در بازار بورس فردا دیر است ، مهمترین سرمایه خود یعنی زمان را در آموزش از دست ندهیم. بیش از "3500" نفر در این دوره شرکت کرده اند
اطلاعات شما کاملا نزد ما امن است و تحت هیچ شرایطی در اختیار دیگران قرار نمی گیرد و ایمیل ها و پیامک های نامربوط تبلیغاتی ارسال نمی گردد.
این 5 فایل ویدئویی و 10 فایل صوتی حاصل ساعت ها بررسی و تلاش چند کارشناس برای معرفی بازار بورس و به هدف آشنایی علاقه مندان به ثروت سازی و تحول مالی است. لطفا فقط اگر جز دسته فوق هستید در دوره ثبت نام کنید و این دوره را به دیگر علاقه مندان نیز معرفی کنید .
5
10

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin
از همین حالا در جریان پیش بینی بزرگان بازار باشید