گزارش برگزاری سومین جلسه تحلیلی عصرانه بازار خانه سرمایه

nokhbegan-start
2067, 
گزارش برگزاری سومین جلسه تحلیلی عصرانه بازار خانه سرمایهReviewed by سایت رادیوسهام on Jan 8Rating: 5.0گزارش برگزاری سومین جلسه تحلیلی عصرانه بازار خانه سرمایهگزارش برگزاری سومین جلسه تحلیلی عصرانه بازار خانه سرمایه
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (به این مطلب ستاره دهید)
Loading...

این نشست تحلیلی با بررسی گزارشهای ۶ ماه صنایع بورسی و گروه ساختمانی همراه بود

به گزارش رادیوسهام به نقل از روابط عمومی خانه سرمایه، در این نشست حقیقی یکی از تحلیلگران بازار سرمایه به بررسی گزارش های صنعت دارو پرداخت و به عقیده این تحلیل گر، این گروه گزارش ۶ ماهه خوبی را به بازار ارائه داده و دارای پوشش سودهای معقول ومنطقی می  باشد. این تحلیلگر همچنین اذعان داشت اصل عملکرد گروهای دارویی در ۶ ماهه دوم سال می باشد و به همین دلیل در ۶ ماهه اول نمی توان انتظار خاصی از صنعت دارو داشت.
از نظر او گروه کامپیوتر و انفورماتیک نسبت به فعالیت های خود گزارش منطقی و معقولی   ارائه کرده است و ازنظرپوشش سود هم عملکردی مناسب  داشته است.

گزارش برگزاری سومین جلسه تحلیلی عصرانه بازار خانه سرمایه

در ادامه دکتر فندرسکی مدیر سرمایه گذاری ثمسکن به بررسی وضعیت گروه ساختمانی و آینده این گروه پرداخت.ایشان خاطرنشان کرد با توجه به اینکه در سالهای اخیر سیاست کنترل تورم را اتخاذ کرده بودیم این مسئله باعث رکود شدید در کشور شده بود که بازار مسکن هم که متاثر از اقتصاد کشور می باشد وارد فاز رکود شد و همین مساله به تقاضای سفته بازانه و حتی تقاضا برای رشد مسکن دامن زده  و باعث کاهش حجم معاملات در این گروه شده است .اما نکته ای که شایان ذکر است و شرکتهای ساختمانی و سازندگان ساختمان بر روی آن حساب ویژه ای باز کرده اند رشد جمعیت است که می تواند محرک مناسبی برای افزایش تقاضا و در نتیجه  تحرکی در بخش ساختمان شود و در نتیجه بهبود در حجم معاملات مخصوصا در خانه هایی که کاربری مسکونی دارند را شاهد خواهیم بود که این مساله می تواند بر وضعیت گروه ساختمانی در بورس هم تاثیر بگذارد.

حتما بخوانید :  شناسایی 7 هزار ریال سود به ازای هر سهم "همراه"

خانه سرمایه امکان تهیه ویدیو این جلسه، با کیفیت عالی برای افرادی که فرصت حضور نداشتند را فراهم نموده است. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک نمایید.

خبر انتخاب شده برای شما

پرداخت ۱۹۹۸ میلیارد ریال سود انواع اوراق به سرمایه گذاران
۹۷۰dar90 vasat
۹۷۰dar90 vasat

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin
از همین حالا در جریان پیش بینی بزرگان بازار باشید