مدیرعامل شرکت بورس از زمان بازگشایی نمادهای بانکی خبر داد

nokhbegan-start

قالیباف اصل در حضور سهامداران در تالار بورس از الزام خرید حداقل ۵ درصدی سهام از سوی صندوق‌های سرمایه گذاری خبر داد و گفت: نماد معاملاتی بانک‌ها تا ۱۰ روز دیگر به تدریج بازگشایی خواهد شد.

به گزارش رادیوسهام به نقل از فارس، مدیر عامل شرکت بورس اوراق بهادار تهران دیروز در نشست حدود ۳ ساعته بعد از ظهر خود با معامله گران حاضر در تالار معاملات بورس حافظ گفت: از امروز یکشنبه ۱۹ دی ماه ۹۵ هر گونه معامله بلوکی شرکت های حقوقی در جریان معاملات عادی سهام و یا به اصطلاح در «بازار یک» بورس ممنوع است.

حسن قالیباف اصل که در ادامه نشست دوره‌ای خود با سهامداران در تالار شیشه‌ای حاضر شده بود، از زمان بازگشایی نماد معاملاتی بانک‌ها پس از هماهنگی با بانک مرکزی و ارایه گزارش‌های حسابرسی شده عملکردی این نهادهای مالی ظرف دو هفته آینده خبر داد و گفت: انتظار می‌رود، دستکم تا ۱۰ روز آینده نماد معاملاتی بانک‌ها به تدریج برای بازگشایی در دستور کار قرار گیرد.

وی با تاکید بر پیگیری متولیان بازار سهام برای حفظ حقوق سهامداران جزء و جلوگیری از تضییع حقوق آنها گفت: با مصوبه سازمان بورس از این پس کلیه صندوق‌های با درآمد ثابت موظف هستند، حداقل ۵ درصد و حداکثر ۲۰ درصد از دارایی های خود را به سهام شرکت‌های بورسی اختصاص بدهند.

حتما بخوانید :  نخستین عرضه‌های بورس کالا در اولین روز معاملاتی سال نو

در این نشست علاوه بر ارایه مشکلات و دغدغه‌های اصلی سرمایه گذاران و سهامداران حاضر در تالار معاملات حافظ به مدیر عامل شرکت بورس نسبت به راهکارها و چاره جویی برای رفع مشکلات و همچنین ادامه این نشست‌ها با مردم در دوره‌های زمانی مختلف تاکید شد.

خبر انتخاب شده برای شما

تا کلاس پنجم درس خواندم و چون آن موقع برای ادامه تحصیل باید به شهر می رفتم خانواده ام رضایت
بورس شغل دوم درآمد اول
ثروت سازی و تحول مالی در بازار بورس چگونه ممکن است ؟
دوره آموزشی رایگان آنلاین صوتی و تصویری
برای آموزش سرمایه گذاری در بازار بورس فردا دیر است ، مهمترین سرمایه خود یعنی زمان را در آموزش از دست ندهیم. بیش از "3500" نفر در این دوره شرکت کرده اند
اطلاعات شما کاملا نزد ما امن است و تحت هیچ شرایطی در اختیار دیگران قرار نمی گیرد و ایمیل ها و پیامک های نامربوط تبلیغاتی ارسال نمی گردد.
این 5 فایل ویدئویی و 10 فایل صوتی حاصل ساعت ها بررسی و تلاش چند کارشناس برای معرفی بازار بورس و به هدف آشنایی علاقه مندان به ثروت سازی و تحول مالی است. لطفا فقط اگر جز دسته فوق هستید در دوره ثبت نام کنید و این دوره را به دیگر علاقه مندان نیز معرفی کنید .
5
10
۹۷۰dar90 vasat
۹۷۰dar90 vasat

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin
از همین حالا در جریان پیش بینی بزرگان بازار باشید