Check the settings

تک سهم ها بر مدار صعود

nokhbegan-start
احتمال لیدری پالایشی ها در شب عیدReviewed by رادیو سهام on Feb 28Rating: 4.0احتمال لیدری پالایشی ها در شب عیداحتمال لیدری پالایشی ها در شب عید

امروز نمادهای گل گهر، سرمایه گذاریتک سهم ها بر مدار صعود معادن و فلزات، ملی مس و مخابرات بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل ثبت کردند. این متغیر امروز ۱۲ واحد بالا رفت و به عدد ۷۸هزار و ۶۲۲ رسید. همچنین نمادهای پالایش نفت اصفهان، پالایش نفت بندرعباس و پالایش نفت تهران با بیشترین تاثیر منفی بر شاخص مانع رشد بیشتر این متغیر شدند.

در داد و ستدهای آخرین روز معاملاتی هفته سهامداران بیش از ۷۸۳ میلیون برگه سهم، حق تقدم و سایر دارایی های مالی را دست به دست کردند.

به گزارش رادیو سهام، در معاملات روز چهارشنبه سهامداران بورس تهران بیش از ۷۸۳ میلیون برگه سهم، حق تقدم و سایر دارایی های مالی را در بازار دست به دست کردند. ارزش این مبادلات بیش از یک هزار و ۱۹۰ میلیارد ریال بود که در ۵۲ هزار نوبت معاملاتی انجام شد.

همچنین امروز نمادهای گل گهر، سرمایه گذاری معادن و فلزات، ملی مس و مخابرات بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل ثبت کردند. این متغیر امروز ۱۲ واحد بالا رفت و به عدد ۷۸هزار و ۶۲۲ رسید. همچنین نمادهای پالایش نفت اصفهان، پالایش نفت بندرعباس و پالایش نفت تهران با بیشترین تاثیر منفی بر شاخص مانع رشد بیشتر این متغیر شدند.

حتما بخوانید :  دفاع رئیس سازمان بورس از شرکت های سنگ آهنی

در بازار امروز شاخص بازار اول ۶۳ واحد رشد کرد این در حالی بود که شاخص بازار دوم ۲۷۹ واحد پایین آمد.

همچنین امروز گروه های خودرو، فلزات اساسی و فرآورده های نفتی با بیشترین حجم و ارزش معاملات در صدر برترین گروه های صنعت قرار گرفتند.

صدرنشینی بازار نیز با بیشترین رشد قیمت متعلق به نمادهای تولیدی مهرام، ملی سرب و روی، معادن بافق، آبسال، پیاذر، گسترش صنایع و خدمات کشاورزی و سیمان بجنورد بود.

در مقابل نمادهای لبنیات کالبر، سیمان ایلام، تولید محور خودرو، سیمان شمال، پالایش نفت اصفهان، پارس خزر و پارس الکتریک با بیشترین کاهش قیمت در انتهای جدول معاملات قرار گرفتند.

سهامداران امروز برای خرید سهام پیاذر، واحدهای صندوق امین یکم، پارند پایدار سپهر، سهام ایران ارقام، گسترش صنایع و خدمات کشاورزی، صکوک مرابحه سایپا و سهام کالسیمین بیشترین تقاضاها و سنگین ترین صف های خرید را تشکیل دادند.

در مقابل گروهی دیگر تلاش کردند تا با عرضه های سنگین در سهام فرآورده های نسوز آذر، واحدهای صندوق پارند پایدار سپهر، اوراق صکوک ساخت توسعه ملی، صکوک بناگستر کرانه، سهام سیمان قائن، صکوک مرابحه سایپا و اوراق مشارکت کارکنان نفت از این نمادها خارج شوند و به این منظور سنگین ترین صف های فروش را رقم زدند.

حتما بخوانید :  گفتگوی اختصاصی رادیوسهام با مدیرعامل سیمان مازندران درخصوص وضعیت پیش روی شرکت و صنعت سیمان

در پایان معاملات امروز سهامداران بیشترین حجم معاملات را در نماد حق تقدم پارس خودرو با معامله ۲۵۷ میلیون سهم و بیشترین ارزش معاملات را در نماد آذرآب با معامله ۷ میلیارد ریال ثبت کردند.

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

احتمال لیدری پالایشی ها در شب عید
۹۷۰dar90 vasat
۹۷۰dar90 vasat

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin
از همین حالا در جریان پیش بینی بزرگان بازار باشید