این ۱۰ مرد هر زنی از محله شان می گذشت آن ها را به ویلای خود برای خوشگذرانی می بردند و…+تصویر

nokhbegan-start

۱۰ مرد یکی از شهرهای منچستر بزرگ واقع در شمال غرب انگلیس به اتهام سو استفاده جنسی از دختران در مجموع به ۱۲۵ سال حبس محکوم شده اند. یک زن راز خانه ویلایی این ۱۰ مرد خوشگذران را فاش کرد.

قربانیان این مردان مخوف بین سنین ۱۳ تا ۲۳ سال قرار داشتند که در سال های ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۰ مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته اند.

این ۱۰ جانی برای سوء استفاده جنسی از دختران روچدیل در مجموع به ۱۲۵ سال زندان محکوم شده اند. ۹ تن از این متهمان دردادگاه محکوم شدند و فرد خاطی دیگر سال گذشته به حبس محکوم شده بود.

رسیدگی به این پرونده بعد از پیگیری یکی از قربانیان در سال ۲۰۱۲ کلید خورد. قربانی اصلی علاوه بر داشتن مشکل در زمینه یادگیری، به شدت نیز آسیب پذیر بوده که با مراجعه به ایستگاه پلیس عنوان کرده از سن ۱۴ سالگی بارها توسط مردان زیادی در روچدیل مورد تجاوز گروهی قرار گرفته است. بدنبال ۲ آزمایش جداگانه صحت ادعاهای این دختر ثابت شده است.

به گزارش پرونده، این مجرمان هر کس را که اراده می کردند، دزده و در خانه ویلایی که برای خوشگذرانی اجاره کرده بودند، مورد تجاوز قرار می دادند.

پلیس گفته است که هر زن و دختر زیبایی که از محله این مردان کثیف عبور می کرد یا با چرب زبانی و یا به زور به ویلای مخوف کشانده می شد و تحت تجاوزهای شدید مانند فیلم های مستهجن قرار می گرفت.

حتما بخوانید :  عاقبت شوم مزاحمت کثیف به دختر جوان | قاتل 16 ساله بعد از تحویل سال نو تسلیم پلیس شد

پلیس از ویلای این مردان فیلم های زیادی پیدا کرده اند که نشان دهنده عمق فاجعه است.

قربانیان دیگر که در زمان تجاوز ۱۳ تا ۲۳ سال سن داشتند برای شهادت علیه متهمان اقدام کرده اند. طبق گفته دادستان پرونده این مردان قربانیان خود را با مقادیر زیادی از الکل یا مواد مخدر ناتوان می کرده یا برخی دیگر را با اعمال خشونت و تهدید مجبور به برقراری ارتباط می کرده اند. همچنین وی اضافه کرده دو تن از این قربانیان تحت این عمل غیر انسانی از مشکلات روحی و روانی رنج می برند. جیمی دانیلز، افسر ارشد تحقیق گفته است: “این پرونده یکی از موردهای بسیار پیچیده بوده ، بنابراین باید از قربانیان برای شجاعت شان برای به نتیجه رسیدن این پرونده بسیار تشکر کرد.” اعضای دستگیر شده بین ۲۷ تا ۵۵ سال سن دارند و با محکومیت‌های ۵ تا ۲۳ سال پشت میله‌ها افتاده‌اند. طبق گزارش ها این مردان هیچ گونه آشنایی باهم نداشته و تجاوزهای جنسی آنها در قالب یک برنامه سازمان یافته نبوده است.

منبع: رکنا

بورس شغل دوم درآمد اول
ثروت سازی و تحول مالی در بازار بورس چگونه ممکن است ؟
دوره آموزشی رایگان آنلاین صوتی و تصویری
برای آموزش سرمایه گذاری در بازار بورس فردا دیر است ، مهمترین سرمایه خود یعنی زمان را در آموزش از دست ندهیم. بیش از "3500" نفر در این دوره شرکت کرده اند
اطلاعات شما کاملا نزد ما امن است و تحت هیچ شرایطی در اختیار دیگران قرار نمی گیرد و ایمیل ها و پیامک های نامربوط تبلیغاتی ارسال نمی گردد.
این 5 فایل ویدئویی و 10 فایل صوتی حاصل ساعت ها بررسی و تلاش چند کارشناس برای معرفی بازار بورس و به هدف آشنایی علاقه مندان به ثروت سازی و تحول مالی است. لطفا فقط اگر جز دسته فوق هستید در دوره ثبت نام کنید و این دوره را به دیگر علاقه مندان نیز معرفی کنید .
5
10
۹۷۰dar90 vasat
۹۷۰dar90 vasat

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin
از همین حالا در جریان پیش بینی بزرگان بازار باشید