با این کار هزینه اعتیاد خودم و شوهرم را تامین می کردم!

nokhbegan-start

ای کاش مادرم کمی به فکر من هم بود و مرا تنها نمی‌گذاشت.

زن جوانی که به اتهام سرقت و کیف قاپی دستگیر شده است در تشریح ماجرای سرقت هایش به مشاور مددکار اجتماعی کلانتری سناباد مشهد گفت: از مدت ها قبل این کار را انجام می دهم. تازه وارد دبیرستان شده بودم که پدر و مادرم اختلافات شدیدی با یکدیگر داشتند.

هیچ گاه درس نخواندم و فقط برای این که شاهد جر و بحث های پدر معتادم با مادرم نباشم به مدرسه می رفتم و آن جا با دوستانی شبیه خودم به صحبت درباره مشکلاتم می نشستم. تا این که یک روز پس از بازگشت از مدرسه مادرم را در خانه ندیدم فهمیدم که او ما را ترک کرده و مرا به پدرم سپرده است.

روز بعد این موضوع را با محیا، همکلاسی ام درمیان گذاشتم و تصمیم گرفتیم که دیگر به مدرسه نرویم. از این رو از صبح با محیا در خیابان های شهر پرسه می زدیم و با دیدن زرق و برق مغازه ها و جیب خالی، تصمیم گرفتیم دست به سرقت از فروشگاه لباس بزنیم تا سر و وضع خودمان را مرتب کنیم. چرا که پدر و برادر محیا سارق زورگیر بودند و اکنون برادرش در آخرین زورگیری دستگیر شده و در زندان به سر می برد و پدرش هم به دلیل اعتیاد شدید خانه نشین شده است.

حتما بخوانید :  وقتی یک زن با لباس مردانه به خوابگاه مردان شد

صبح زود محیا به سراغم می‌آمد و دو نفری ابتدا دوربین مغازه ها را بررسی می کردیم و در یک فرصت مناسب وسایل و پوشاک مورد علاقه مان را سرقت می‌کردیم و سریع از آن محل دور می شدیم. در مدت کوتاهی با سرقت هایی که انجام دادیم وسایل مورد احتیاج خودمان را فراهم کردیم و دیگر به پول نقد نیاز داشتیم.

از آن جا که پدرم اعتیاد شدیدی به مواد مخدر داشت به فکر تامین خرج و مخارج زندگی افتادم و از طرفی هم پدرم هیچ اهمیتی به من نمی داد به همین خاطر با همفکری محیا شروع به سرقت از مسافران اتوبوس های شهری کردیم. با پولی که شب ها به پدرم می‌دادم او خوشحال می شد و نه تنها مرا تنبیه و سرزنش نمی کرد بلکه می گفت این پول حق ماست.کم کم پدرم به فکر شوهر دادن من افتاد تا این که پسر یکی از دوستانش مرا خواستگاری کرد و با هم ازدواج کردیم.

همسرم نیز به موادمخدر صنعتی (شیشه) اعتیاد داشت و با شروع زندگی مشترک بدبختی هایم دوچندان شد و هر شب در پی توهمات همسرم کتک حسابی می خوردم. این گونه بود که من هم برای فراموش کردن مشکلات و تلخ کامی های زندگی در کنار همسرم شروع به مصرف موادمخدر کردم. از این پس باید به سرقت هایم ادامه می دادم تا هزینه های اعتیاد خودم و همسرم را نیز تامین کنم.

حتما بخوانید :  حمام رفتن اسماعیل راز کثیف او را فاش کرد | او از بوشهر به جایی نامعلوم تبعید شد

تا این که یک روز هنگام سرقت شناسایی و دستگیر شدم و مدتی را در زندان تحمل کیفر کردم. در حالی که اعتیادم را ترک کرده بودم و هیچ اطلاعی از همسرم نداشتم از زندان آزاد شدم و به خانه پدرم برگشتم. با دیدن اوضاع بد پدرم به ناچار دوباره به سرقت روی آوردم تا این که بار دیگر دستگیر شدم و…
ماجرای واقعی با همکاری پلیس پیشگیری خراسان رضوی

منبع: جام نیوز

خبر انتخاب شده برای شما

پسر جوان برای آخرین تحقیقات به دادسرای جنایی تهران منتقل شد و جزئیات تازه‌ای را فاش کرد.در این جنایت که
بورس شغل دوم درآمد اول
ثروت سازی و تحول مالی در بازار بورس چگونه ممکن است ؟
دوره آموزشی رایگان آنلاین صوتی و تصویری
برای آموزش سرمایه گذاری در بازار بورس فردا دیر است ، مهمترین سرمایه خود یعنی زمان را در آموزش از دست ندهیم. بیش از "3500" نفر در این دوره شرکت کرده اند
اطلاعات شما کاملا نزد ما امن است و تحت هیچ شرایطی در اختیار دیگران قرار نمی گیرد و ایمیل ها و پیامک های نامربوط تبلیغاتی ارسال نمی گردد.
این 5 فایل ویدئویی و 10 فایل صوتی حاصل ساعت ها بررسی و تلاش چند کارشناس برای معرفی بازار بورس و به هدف آشنایی علاقه مندان به ثروت سازی و تحول مالی است. لطفا فقط اگر جز دسته فوق هستید در دوره ثبت نام کنید و این دوره را به دیگر علاقه مندان نیز معرفی کنید .
5
10
۹۷۰dar90 vasat
۹۷۰dar90 vasat

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin
از همین حالا در جریان پیش بینی بزرگان بازار باشید