کلی پول خرج خانم مهندس کردم ولی او قصد ازدواج با مرد دیگر را دارد!| ۲ اداعای عجیب زن و مرد

nokhbegan-start
2775, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

خواستگار میانسال که متهم به تهدید قتل و پاشیدن مایع ضدعفونی روی دختر مورد علاقه اش است پس از دستگیری ادعای عجیبی را پیش روی ماموران قرار داد.

چندی پیش زن جوانی با مراجعه به دادسرای امور جنایی تهران از سناریوی تهدید به مرگ و پاشیدن مایع ضدعفونی روی صورتش از سوی خواستگار سمج پرده برداشت.

خانم مهندس به بازپرس سهرابی در شعبه نهم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران گفت: چندی پیش با مردی در تلگرام آشنا شدم و پس از مدتی مرد وقتی ماجرای خواستگاری مطرح شد با هم قرار ملاقاتی گذاشتیم.

وقتی سر قرار حاضر شدم تازه متوجه ۱۵ سال اختلاف سنم شد و این در حالی بود که مرد میانسال شغل مناسبی نداشت و با توجه به این شرایط جواب منفی به خواستگاری اش دادم.

زن جوان ادامه داد: وقتی میلاد در برابر جواب منفی قرار گرفت از همان موقع تهدیدهایش شروع شد و ۲ بار وقتی قصد رفتن به محل کارم را داشتم میلاد روی من مایع ریخت که باعث سوختگی ۲ درصدی بدنم شد و پس از آن میلاد مرا تهدید به مرگ کرده است تا به اجبار جواب مثبت به خواسته اش بدهم.

مرجان ادامه داد: ۲ ماه است که به خاطر تهدیدهای میلاد با آژانس به محل کارم می روم و آرامش زندگی ام به هم ریخته است.

حتما بخوانید :  مادرم در غیاب من وقتی شوهرم خواب بود به سراغش رفت و ...

در این مرحله تیمی از ماموران برای دستگیری عامل این تهدیدها وارد عمل شدند وخیلی زود ماموران با اقدامات فنی و پلیسی میلاد را دستگیر کردند.

میلاد وقتی در برابر اتهام تهدید به مرگ و ریختن مایع ضدعفونی قرار گرفت شوکه شد و گفت: من از وقتی با زن جوان روبرو شدم به او علاقه پیدا کردم و تصمیم به ازدواج گرفتم.

وی افزود: در این مدت که با زن جوان در ارتباط بودم پول زیادی به او قرض دادم و هزینه های زیادی در دوستی مان کردیم تا اینکه فهمیدم او قصد دارد با مرد دیگری ازدواج کند.

وی در ادعاهایش گفت: دختر جوان این سناریو را مطرح کرده تا من به زندان Prison بیفتم تا به راحتی با مرد دیگر ازدواج کند و همه این داستانسرایی ها به دروغ است.

بنا به این گزارش، خواستگار سمج برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران پلیس Police آگاهی تهران قرار دارد تا راز این ۲ داستانسرایی عجیب فاش شود

منبع: رکنا

خبر انتخاب شده برای شما

زن جوان که با همدستی خواستگار قدیمی، نقشه قتل شوهرش را طراحی و اجرا کرده بودند صبح دیروز از زندان
بورس شغل دوم درآمد اول
ثروت سازی و تحول مالی در بازار بورس چگونه ممکن است ؟
دوره آموزشی رایگان آنلاین صوتی و تصویری
برای آموزش سرمایه گذاری در بازار بورس فردا دیر است ، مهمترین سرمایه خود یعنی زمان را در آموزش از دست ندهیم. بیش از "3500" نفر در این دوره شرکت کرده اند
اطلاعات شما کاملا نزد ما امن است و تحت هیچ شرایطی در اختیار دیگران قرار نمی گیرد و ایمیل ها و پیامک های نامربوط تبلیغاتی ارسال نمی گردد.
این 5 فایل ویدئویی و 10 فایل صوتی حاصل ساعت ها بررسی و تلاش چند کارشناس برای معرفی بازار بورس و به هدف آشنایی علاقه مندان به ثروت سازی و تحول مالی است. لطفا فقط اگر جز دسته فوق هستید در دوره ثبت نام کنید و این دوره را به دیگر علاقه مندان نیز معرفی کنید .
5
10

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin
از همین حالا در جریان پیش بینی بزرگان بازار باشید