Check the settings

حمله وحشیانه یک مرد به زن صیغه ای داماد بی معرفت

nokhbegan-start
پیش بینی 43 نفر از بزرگان بازار مسکن از آینده وضعیت قیمت مسکن 96Reviewed by سایت رادیوسهام on Feb 22Rating: 5.0پیش بینی 43 نفر از بزرگان بازار مسکن از آینده بازارپیش بینی 43 نفر از بزرگان بازار مسکن از آینده بازار

پدر ۵۶ ساله با نیت انتقام اقدام به مزاحمت، تهدید و اسیدپاشی در فضای مجازی و حقیقی برای زن صیغه ای داماد خود می‌نمود از سوی پلیس فتا یزد شناسایی و دستگیر شد. سرگرد مرتضی ابوطالبی، رئیس پلیس Police فتا استان یزد در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: با مراجعه خانمی به نام م.ر که اهل یزد است به پلیس فتا و ارائه شکایت قضائی مبنی بر اینکه، شخصی در فضای مجازی  و در شبکه‌های مختلف اجتماعی برای وی ایجاد مزاحمت کرده است و اعلام کرد که از وی عکس و فیلم  دارد و می‌خواهد آن ها را پخش کند و چند نفر از دوستانش را نیز در فضای مجازی از این طریق نسبت به وی بدبین کرده و به آن ها نیز گفته که از وی عکس و فیلم دارد و قصد آبروریزی برای این خانم را دارد. در این راستا پرونده در پلیس فتا تشکیل و در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.
وی در ادامه گفت: با توجه به اینکه شاکی در اظهارات خود اعلام کرده بود که این مزاحمت‌ها نیز در فضای حقیقی نیز ادامه داشته و با ریختن اسید  روی خودرو‌، شکستن شیشه منزل وی و ارتباط با چند نفر از دوستان شاکی، زندگی را برای وی سخت کرده است کارشناسان این پلیس روش‌های مختلفی برای مشخص شدن هویت متهم بکار بردند که با تلاش شبانه روزی کارشناسان این پلیس موفق به کسب شماره سیم کارت متهم شدند.
ابوطالبی ادامه داد: با بررسی سیم کارت متهم مشخص شد که این شماره فقط بر روی یک گوشی فعال شده است و تمامی مشخصات مالک آن نیزجعلی می‌باشد. ولی در روند بررسی شماره مورد نظر و اقدامات تخصصی از این طریق، ایمیل وی استخراج و هویت واقعی متهم کسب گردید، که با هماهنگی‌های قضایی متهم به هویت م.ر ۵۶ ساله، بازنشسته و فوق لیسانس دستگیر و به این پلیس دلالت داده شد.
رئیس پلیس فتای استان یزد در پایان گفت: با توجه به دستور مقام قضایی گوشی‌های متهم توقیف و در آزمایشگاه ادله این پلیس مورد بررسی و بازبینی قرار گرفت. متهم در ابتدا بزه انتسابی را انکار که بعد از مواجهه شدن با ادله و مستندات استخراج شده توسط آزمایشگاه ادله دیجیتال این پلیس لب به اعتراف کرد که این خانم چند ماه پیش صیغه داماد بنده شده که دخترم متوجه این موضوع می‌شود و با وجود یک فرزند چهار ساله زندگیشان را به نابودی کشانده و باعث شده است که دخترم از دامادمان طلاق بگیرد و بنده نیز از این طریق خواستم که زندگی وی را نیز خراب کنم که متهم پرونده به دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان یزد دلالت گردید

حتما بخوانید :  درخواست عجیب یک تبهکار برای پناهندگی به ایران + عکس

منبع: رکنا

خبر انتخاب شده برای شما

پیش بینی ۴۳ نفر از بزرگان بازار مسکن از آینده بازار
۹۷۰dar90 vasat
۹۷۰dar90 vasat

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin
از همین حالا در جریان پیش بینی بزرگان بازار باشید