تاریخ: ۱۷:۳۷ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۶

2067, 
بازگشایی نماد و عرضه اولیه بهپاک فردا در فرابورسReviewed by رادیو سهام on Feb 4Rating: 5.0بازگشایی نماد و عرضه اولیه بهپاک فردا در فرابورس بازگشایی نماد و عرضه اولیه بهپاک فردا در فرابورس
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

علیرضا شریفی مدیرعامل شرکت صنایع بهپاک در هفدهمین نشست خبری یک دیدار یک عرضه فرابورس گفت:فردا شاهد بازگشایی نماد صنعت بهپاک در فرابورس و عرضه اولیه این سهم خواهیم بود.

به گزارش رادیو سهام ؛ وی با تاکید بر اینکه تا پایان سال ۹۳تنها هفت درصد از ظرفیت شرکت فعال بود،تصریح کرد:امسال چیزی حدود دو میلیون و ۳۰۰هزارتن از چهار میلیون ۵۰۰هزار تن ظرفیت شرکت در راستای اقتصاد مقاومتی بالفعل خواهد شد.

شریفی این را هم یادآور شد که در نظر داریم واردات دانه را جایگزین واردات سنتی روغن خام و کنجاله کنیم.

مدیرعامل شرکت بهپاک با اشاره به سرمایه ۳۲ میلیارد تومانی این شرکت تصریح کرد:ترکیب سهامداران بیش از ۷۴درصد به صنایع توسعه صنایع بهشهر و سرمایه گذاری توسعه ملی و سپه و نیز هفت هزار نفر نیز سرمایه گذار حقیقی داریم که چیزی حدود ۱۲درصد سهام شرکت را به خود اختصاص داده اند .

به گفته این مقام مسئول سود عملیاتی شرکت بهپاک هم اکنون ۴۲میلیارد تومان است.

منبع:اقتصاد آنلاین

حتما بخوانید :  شاخص از کانال ۳۰۰ هزار واحدی افتاد

 

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت توکا رنگ فولاد سپاهان در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۳۱۰ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به سال گذشته افزایش ۳۵۵ درصدی را نشان می‌دهد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.