تاریخ: ۱۳:۰۱ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۳

2067, 
زمان بازگشایی سهمی که 7 ماه پول سهامدارانش بلوکه شده استReviewed by سایت رادیوسهام on Feb 11Rating: 5.0زمان بازگشایی سهمی که 7 ماه پول سهامدارانش بلوکه شده استزمان بازگشایی سهمی که 7 ماه پول سهامدارانش بلوکه شده است
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...
نماد معاملاتی “رمپنا” از تاریخ ۲۷ تیر ماه سال جاری به جهت برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت متوقف شده بود. با توجه به پیگیری های صورت گرفته زمان بازگشایی نماد معاملاتی احتمالاً هفته جاری خواهد بود چرا که شنیده ها حاکی از آن است، اطلاعاتی که سازمان بورس از این مجموعه درخواست کرده بود، طی هفته گذشته از طرف شرکت ارائه شده و بعد از انجام بررسی های سازمان به عنوان نهاد ناظر اقدامات بازگشایی”رمپنا” انجام خواهد گرفت.
با توجه به پیگیری های انجام شده از مسئولین سازمان بورس و گروه مپنا، احتمالاً نماد معاملاتی این شرکت طی هفته جاری به تابلوی معاملات بورس باز می گردد.

به گزارش رادیوسهام، نماد معاملاتی “رمپنا” از تاریخ ۲۷ تیر ماه سال جاری به جهت برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت متوقف شده بود. با توجه به پیگیری های صورت گرفته زمان بازگشایی نماد معاملاتی احتمالاً هفته جاری خواهد بود چرا که شنیده ها حاکی از آن است، اطلاعاتی که سازمان بورس از این مجموعه درخواست کرده بود، طی هفته گذشته از طرف شرکت ارائه شده و بعد از انجام بررسی های سازمان به عنوان نهاد ناظر اقدامات بازگشایی”رمپنا” انجام خواهد گرفت.

بر اساس اطلاعات موجود، گویا شرکت گروه مپنا با تغییر مالکیت و مشکلات سهامدار عمده همراه بوده که سازمان بورس درخواست ارائه اطلاعات موضوع ماده ۱۳ دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان در خصوص افشای تغییر عمده در ساختار مالکیت ناشر داشته، همانطور که عنوان شد شنیده می شود این مشکلات برطرف و اطلاعات لازم به سازمان ارائه شده و دیگر دلیلی برای متوقف ماندن “رمپنا” وجود ندارد به این ترتیب احتمالاً در روزهای ابتدایی هفته جاری نماد معاملاتی شرکت بازگشایی شود.

منبع: بورس نیوز

خبر انتخاب شده برای شما

عرضه اولیه سهام فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش با نماد "افق" شنبه آینده در بورس تهران انجام می شود.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.