2224, 
پیش بینی قیمت جهانی طلا تا پایان امسالReviewed by رادیو سهام on Mar 5Rating: 4.0پیش بینی قیمت جهانی طلا تا پایان امسال پیش بینی قیمت جهانی طلا تا پایان امسال
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

کامرز بانک آلمان پیش بینی کرده است که سرمایه گذاران بین المللی طی چند ماه اینده نیز به خرید طلا ادامه خواهند داد و نگرانی ها و تنش های سیاسی و اقتصادی موجب افزایش تقاضا برای طلا خواهد شد.
پیش بینی قیمت جهانی طلا تا پایان امسال

رادیو سهام: کامرز بانک آلمان در تازه ترین گزارش خود پیش بینی کرده است که قیمت جهانی طلا تا پایان امسال به ۱۳۰۰ دلار در هر اونس خواهد رسید.

بر اساس این گزارش سیاست های نگران کننده اقتصادی و مالی ترامپ ، انتخابات اروپا و وضعیت اقتصادی بعد از برگزیت انگلستان موجب تشدید نگرانی های بین المللی شده است. کامرز بانک پیش بینی کرده است که قیمت طلا در شش ماه نخست امسال به سطح ۱۲۵۰ دلار خواهد رسید و در ادامه  قیمت فلز زرد تا پایان امسال به ۱۳۰۰ دلار می رسد.

در ۲ ماه نخست امسال نگرانی های سیاسی و اقتصادی موجب شده تا ۵۵ تن طلا به ذخایر صندوق های سرمایه گذاری افزوده شود.

به نظر می رسد قیمت جهانی طلا در کوتاه مدت تحت تاثیر نوسانات ارزش دلار ، انتشار آمارهای اقتصادی منطقه یورو و آمریکا و سیاست های ترامپ در زمینه های اقتصادی و مالی قرار خواهد داشت.

حتما بخوانید :  افزایش قیمت خودرو در بازار بی‌مشتری

جانت یلن فدرال رئیس فدرال رزرو قرار است امروز جمعه سخنرانی داشته باشد. اظهارات وی می تواند تاحد زیادی وضعیت نرخ بهره فدرال رزرو در نشست مارس را برای سرمایگذاران روشن کند.

کامرز بانک پیش بینی کرده است که قیمت هر اونس نقره تا پایان۲۰۱۷ به بیش از ۱۹ دلار خواهد رسید.

منبع: طلا نیوز

خبر انتخاب شده برای شما

رئیس اتحادیه طلا و جواهر از ثبات نسبی قیمت طلا و سکه در بازار خرده فروشی خبر داد و گفت: امروز حباب سکه به ۵۵۰ هزار تومان رسیده است
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.