3032, 3342, 
سازمان تامین اجتماعی بلوک مدیریتی «شبندر» را می‌فروشد+ نامهReviewed by Kardox on Apr 23Rating:
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

به گزارش رادیو سهام  به نقل از فارس خبر ” سازمان تامین اجتماعی بلوک مدیریتی «شبندر» را می‌فروشد+ نامه ” به شماره ۱۵۴۷۱۰ را بخوانید :

به گزارش خبرنگار بورس این خبرگزاری؛ سازمان تامین اجتماعی بنا دارد، روز یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه ۹۶ بلوک ۲۷٫۹۲ درصدی سهام شرکت پالایش نفت بندر عباس معادل ۳ میلیارد و ۸۵۳ میلیون و ۹۹۹ هزار سهم این شرکت را به قیمت پایه هر سهم ۴۸۴۱ ریال در بازار اول بورس تهران، به طور یکجا و با شرایط نقد و اقساط واگذار کند.

این بلوک مدیریتی در حالی به قیمت یک هزار و ۸۶۵ میلیارد و ۷۲۰ میلیون و ۹۱۵ هزار و ۹۰۰ تومان روانه میز فروش بورس تهران می‌شود که پرداخت ۳ درصد از مبلغ ثمن معامله به عنوان سپرده حضور در مزایده به صورت نقد و یا ضمانت‌نامه بانکی از سوی خریدار از شروط اصلی این معامله عنوان شده است.

در مورد معامله به صورت نقد و اقساط ، سه درصد از ثمن معامله باید به صورت وجه نقد توسط خریدار تودیع و بابت ۹۷ درصد مابقی، خریدار باید یک فقره چک به تاریخ ۱۰ روز کاری پس از انجام معامله ارایه نماید.

سازمان تامین اجتماعی از طریق ۷ کد سهامداری حقوقی عرضه کننده این بلوک مدیریتی از طریق کارگزاری صبا تامین بوده و قطعیت معامله نیز در صورت انجام حداکثر ظرف مدت ۹ روز کاری پس از انجام معامله خواهد بود. در عین حال ارایه سند تسویه خارج از پایاپای منوط به ارایه یک فقره چک بابت مابقی ثمن معامله به تاریخ ۱۰ روز کاری پس از انجام معامله است.

در ترکیب هیات مدیره پالایش نفت بندر عباس هم اکنون سازمان تامین اجتماعی با ۲۷٫۹۳ درصد ، شرکت گروه گسترش نفت و گاز پارسیان با ۱۷ درصد، سرمایه گذاری توسعه معین ملت با ۵٫۲۸ درصد و شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت با ۴۰ درصد از کل سهام اصلی سهامداران عمده این شرکت به شمار می‌آیند.

سازمان تامین اجتماعی بلوک مدیریتی «شبندر» را می‌فروشد+ نامه

خبر ” سازمان تامین اجتماعی بلوک مدیریتی «شبندر» را می‌فروشد+ نامه “ در دسته اخبار بورس سایر خبرگزاری ها در رادیو سهام منتشر شده است . برای مشاهده اخبار بورس اختصاصی رادیو سهام کلیک کنید . همچنین اخبار بورس سایر خبرگزاری های بورسی را نیز می توانید در اینجا مطالعه کنید

خبر انتخاب شده برای شما

کروناویروس و نگران‌های ناشی از آن بر بازار خودرو نیز بی‌تاثیر نبوده است. بررسی بازار نشان می‌دهد که نسبت به هفته گذشته کاهش ۵۰۰ هزار تومانی تا ۶ میلیون تومانی در قیمت خودروهای پرتیراژ داخلی رخ داده است.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.