2224, 
بهترین فرصت برای خرید و فروش طلاReviewed by رادیو سهام on Apr 30Rating: 5.0بهترین فرصت برای خرید و فروش طلابهترین فرصت برای خرید و فروش طلا
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

کارشناس ارشد اقتصادی موسسه سرمایهبهترین فرصت برای خرید و فروش طلا گذاری ام کی اس سوییس گفت: به نظر من قیمت طلا در روزهای آینده در محدوده ۱۲۵۰ تا ۱۲۹۰ دلاری در نوسان خواهد بود، شکسته شدن سطح مقاومتی ۱۲۹۰ دلاری بهترین فرصت برای فروش و شکسته شدن سطح حمایتی ۱۲۵۰ دلاری نیز بهترین فرصت برای خرید طلا خواهد بود.

به گزارش رادیو سهام به نقل از کیتکونیوز، افشین نبوی تحلیلگر برجسته موسسه ام کی اس سوییس تصریح کرد: منتظر آن هستم که طلا را در قیمت های پایین خریداری کرده و در قیمت های بالاتر بفروشم. به نظر من تثبیت قیمت طلا در روزهای آینده در محدوده ۱۲۶۰ تا ۱۲۸۵ دلاری منطقی تر خواهد بود.
برخی تحلیلگران اقتصادی بر این باورند که بازار طلا منتظر کاتالیزور جدیدی است تا مسیر قیمت این فلز زرد در روزهای آینده روشن شود. به نظر می رسد انتشار آمارهای اشتغال آمریکا در ماه آوریل که قرار است جمعه آینده منتشر شود و همچنین برگزاری نشست فدرال رزرو آمریکا می تواند تاثیر زیادی بر روند نوسانات قیمت طلا داشته باشد.
آمارهای جدید منتشر شده نشان می دهد که رشد اقتصادی آمریکا در سه ماه نخست امسال به کمتر از ۰٫۷ درصد رسیده است که این مساله موجب افت ارزش دلار و افزایش نسبی قیمت طلا در پایان مبادلات روز جمعه شده است.
به نظر می رسد تنش های سیاسی بین المللی به خصوص اوضاع شبه جزیره کره نیز می تواند تاثیر زیادی بر قیمت جهانی طلا و سایر کالاهای راهبردی داشته باشد.
دیوید آینهورن تحلیلگر ارشد موسسه سرمایه گذاری گرین لایت کاپیتال بر این باور است که طلا در سه ماه نخست یک کالای سودآور برای سرمایه گذاری بوده است و این روند طی ماه های آینده نیز ادامه خواهد یافت.
وی در ادامه افزود: طلا از ابتدای امسال تاکنون روندی کاملا صعودی داشته و با توجه به تحولات اقتصادی و سیاسی جهان می توان انتظار داشت که روند به نوشته طلا،عملکرد مثبت این فلز گرانبها طی ماه های آینده نیز ادامه خواهد داشت.
این تحلیلگر اقتصادی گفت: با توجه به نگرانی ها و نااطمینانی های سیاسی و اقتصادی جهان، طلا در بلندمدت نیز کالای مطمئنی برای سرمایه گذاری خواهد بود.

حتما بخوانید :  حباب سکه ۵۵۰ هزار تومان شد

منبع: بانکداران ۲۴

خبر انتخاب شده برای شما

انتظار فعالان بازار ارز و عرصه اقتصادی برای تغییر تحریم‌ها و تغییرات میزان فروش نفت ایران و آغاز به بازار بازار متشکل ارزی موجب کاهش حجم معاملات در روزهای اخیر شده است.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.