تاریخ: ۱۲:۴۸ :: ۱۳۹۳/۰۷/۲۳

771, 
دانلود آموزش شاخصReviewed by رادیو سهام on Oct 15Rating: 5.0دانلود آموزش شاخصدانلود آموزش شاخص
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

دانلود رایگان جزوه آموزش شاخص

downloadradiosahamدانلود شماره ۸

سلام به کاربران عزیز سایت رادیو سهام ، امروز با دانلود رایگان جزوه آموزش بورس دیگری از بازار بورس را برای شما پیدا کرده ایم تا آن را دانلود و از آن نهایت استفاده را ببرید.

محتوا این فایل آموزش بورس موارد زیر است:

تعریف شاخص

شاخص را می توان نماگری دانست که بیانگر روند عمومی پارامتری مورد نظر در میان گروهی از متغیرهای مورد بررسی است، که تغییرات آن در مقایسه با یک تاریخ مبدا در نظر گرفته می شود.

اجزای تشکیل دهنده هر شاخص:

۱٫گروه متغیر های مورد بررسی مزبور

۲٫پارامتر مورد نظر

۳٫تاریخ مبدا

۴٫عدد مبنا

طبقه بندی شاخص ها

شاخص ها را می توان بر حسب دامنه شمول و پارامتر مورد بررسی تقسیم بندی کرد.

دامنه شمول شاخص

به ۴ دسته تقسیم می گردد:

الف:شاخص های بخشی: بورس ها هر کدام بر حسب صنایع مورد نظر خود اقدام به محاسبه شاخص قیمت و در مواردی شاخص بازده کل برای هر صنعت یا بخش می کنند.

ب: شاخص شرکت های منتخب: این نوع شاخص حجم قابل توجهی از آمار تهیه شده توسط دست اندرکاران بازار سرمایه را به خود اختصاص می دهند.

ج: شاخص های مرکب: این نوع از شاخص به منظور نماگری کل بازار سهام طراحی می شوند و اغلب قیمت و درآمد کل را به عنوان پارامتر مورد بررسی پیش روی خود دارند.

د: شاخص تالارها: در این قسمت به بررسی تالار فرعی به طور کامل چرداخته می شود.

پارامتر مورد بررسی

الف: شاخص قیمت: نشان دهنده تغییرات سطح عمومی قیمت ها، نسبت به تاریخ مبدا

ب: شاخص بازده نقدی: نشان دهنده سطح عمومی روند بازده نقدی پرداختی شرکت های ملحوظ در شاخص است.

ج: شاخص درآمد کل: این نوع از شاخص بیانگر روند عمومی بازدهی شرکت های مشمول در شاخص مزبور می باشد.

روش های محاسبه شاخص

۱٫میانگین حسابی

۲٫میانگین وزنی: این میانگین به انواع مختلفی تقسیم می شوند.

وزن دهی بر اساس تعداد سهام منتشره، وزن دهی بر اساس سهام شناور آزاد

روش های محاسبه به طور کلی در فایل ذکر شده است.

تعدیل پایه شاخص

مواردی که موجب تعدیل پایه شاخص می شود:

۱٫افزایش سرمایه شرکت ها از محل آورده نقدی

۲٫افزایش/ کاهش تعداد شرکت های مشمول شاخص

۳٫تجزیه/ ادغام شرکت ها

۴٫تغییر ضریب سهام شناور آزاد

۵٫پرداخت سود نقدی

شاخص های بورس تهران

شاخص کل قیمت، شاخص صنایع، شاخص ۵۰ شرکت فعال تر، شاخص قیمت و بازده نقدی، شاخص بازده نقدی

چند عکس از فایل مورد نظر

12

34

تهیه کننده: نامشخص

حجم فایل: ۲۶۶ کیلو بایت

تعداد صفحات: ۳۲ صفحه

 

فرمت فایل: pdf

downloadradiosahamدانلود شماره ۸

 

 

یک راهنمایی مهم در مورد شروع بازار سرمایه گذاری در بازار بورس

خیلی خوشحال هستیم که به دنبال آموزش بورس هستید و این فایل آموزشی را دانلود می کنید . اما ما سالهاست که در بازار بورس فعالیت می کنیم و افراد موفق و بازندگان بازار بورس را دیده ایم . خبر خوب به شما این است که برندگان و افراد موفق در بازار بورس مثل شما مادام در حال پیدا کردن فایل های جدید و آموزشی و خواندن آنها هستند . اما خبر بد در مورد شما این است که بسیاری از بازندگان بازار بورس را دیده ایم که این کار ها را هم می کرده اند و موفق نشده اند و با شکست بازار بورس را کنار گذاشته اند.از آنجایی که نمی خواهیم شما در این راه جزء دسته اول و افراد موفق بازار بورس باشید نه دسته دوم ، خواستیم این مساله را با شما در میان بگذاریم.پس بیایید بررسی کنیم چرا بعضی ها که فایل های رایگان و جسته و گریخنه بازار بورس و کتاب هایی را می خوانند باز نمی توانند در بازار بورس موفق باشند .

تصور کنید می خواهید یک مهندس عمران موفق باشید و سازه هایی مثل برج میلاد تهران را طراحی کنید

تصور کنید تصمیم دارید تبدیل به یک مهندس حرفه ای عمران شوید که برج های بزرگی مثل برج میلاد را طراحی می کند و عملا هبچ دانشی ندارید. حالا از کجا شروع می کنید ، می روید و در اینترنت جستجو می کنید "دانلود آموزش مهندسی عمران!!!!!" یا می روید کتابخانه و چند کتاب می خوانید ، یا با پرس و جو از این و آن و چند سوال می خواهید بیاموزید چگونه در بورس موفق شوید؟!

قطعا با هیچ یک از کار های فوق نمی توانید تبدیل به یک مهندس عمران فوق حرفه ای شویدو برج هایی مثل برج میلاد را طراحی کنید! زیرا فردی که این کار را می کند علاوه بر داشتن علم کار و اختصاص دادن سالهایی از عمرش به آموزش و کسب تجربه در این رشته به این سطح رسیده است.

تصور غلط در مورد بورس ممنوع!

بسیاری فکر می کنند بازار بورس یک بازار ساده برای سرمایه گذاری است و نیازی به آموزش های پیوسته نیست . همین تفکر اشتباه شکسته بسته شروع به آموزش و بعد سرمایه گذاری می کنند و در این بازار شکست می خورند و علاوه بر اینکه سودی نمی کنند متحمل ضرر های سنگین هم می شوند .اگر واقعا می خواهید سرمایه گذاری بخشی از زندگی شما راتشکیل دهد و تبدیل به یک سرمایه گذار حرفه ای شوید ، توصیه می کنیم از آموزش های پیوسته طولانی و جامع استفاده کنید . آموزش هایی که بتواند شما را در طول زمان تبدیل به یک نخبه سرمایه گذاری بازار بورس کند . همان کاری که دقیقا در داستان بالا مهندس عمران موفق ما انجام می دهد ، همان کاری که هر فرد موفقی در هر حوزه ای انجام می دهد ، لطفا نگهی به افراد موفق دور لر خودمان بکنیم مطمئن باشید همه آنها بخشی از زندگی خود را در آن کار و رشد توسعه آن کار اختصاص داده اند و حالا موفق شده اند . بیایید برای ساختن سود های بزرگ برنامه ریزی کنید و از بهترین آموزش ها استفاده کنید.

پیشنهاد ما برای تبدیل شدن به نخبه سرمایه گذاری در بازار بورس چیست ؟

در ایران خانه سرمایه یکی از آموزشگاه های خوب بازار بورس است که دو محصول عالی برای این کار دارد . یکی دوره نخبگان بورس خانه سرمایه که در مدت چند ماه شما را به سمت یک سرمایه گذار فوق حرفه ای با تمرین و آموزش نزدیک می کند و دیگری پکیج جامع آموزش های خانه سرمایه است . برای مشاوره با این آموزشگاه به سایت این موسسه به آدرس www.khanesarmaye.com مراجعه نمایید و یا کلمه "راهنمایی" را به 5000100090 پیامک کنید تا کارشناسان آموزش برای راهنمایی با شما تماس بگیرند .

 

 

 

خبر انتخاب شده برای شما

[column
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.