قیمت طلا در هفته های آینده افزایش پیدا کند

2682, 2224, 
پیش بینی قیمت جهانی طلا در هفته آیندهReviewed by رادیو سهام on May 30Rating: 5.0پیش بینی قیمت جهانی طلا در هفته آیندهپیش بینی قیمت جهانی طلا در هفته آینده
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

«ادوارد مایر» تحلیلگر موسسه خدمات مالی «اف.سی استون»پیش بینی قیمت جهانی طلا در هفته آینده آمریکا، گفت: تقاضای طلا همچنان بالا خواهد بود و ممکن است قیمت طلا در هفته های آینده افزایش پیدا کند.

به گزارش رادیو سهام ،به نقل از رویترز،صبح  دوشنبه طلا در بازارهای جهانی به بالاترین قیمت در چهار هفته گذشته معامله شد، زیرا نگرانی های ژئوپلیتیکی جلو کاهش تقاضای طلا به عنوان یک دارایی مطمئن را گرفت.جمعه گذشته نیز تنش های ژئوپلیتیکی موجب افزایش تقاضای طلا شد و در پایان معاملات آن روز قیمت ها به طور تقریبی یک درصد افزایش یافت.

جمعه گذشته در این بازار، قیمت طلا ۰٫۹ درصد نسبت به روز پیش از آن افزایش یافت و به یک هزار و ۲۶۹ دلار و ۵۰ سنت در هر اونس رسید و رکورد خود از اول ماه می (یازدهم اردیبهشت) را شکست.
در بازار کامکس نیویورک نیز در ساعت یاد شده، هر اونس طلا در معاملات آتی به قیمت یک هزار و ۲۶۶ دلار و ۹۰ سنت معامله شد که نسبت به جمعه گذشته فقط ۰٫۱ درصد کاهش دارد.

حتما بخوانید :  روند نزولی قیمت سکه و طلا در بازار

تحلیلگر بانک سرمایه گذاری «او.سی.بی.سی» سنگاپور به رویترز گفت: تنش های سیاسی که ناشی از اقدام های «دونالد ترامپ» رییس جمهوری آمریکا، است موجب افزایش تقاضای طلا می شود.

به نوشته ایرنا،ترامپ به دنبال انتشار این خبر که پیش از به قدرت رسیدن، داماد وی سعی کرده است یک راه مخفی ارتباطی با مسکو ایجاد کند، به رسانه ها تاخت و خبرهای جعلی نسبت داده شده به کاخ سفید را رد کرد.

خبر انتخاب شده برای شما

میزان تسهیلات قرض الحسنه بانک کارگشایی برای هر نفر حداکثر دو فقره سند ۱۰  میلیون ریالی در ازای ترهین ۷۲ گرم طلا در هر قرارداد و تسهیلات جعاله تا سقف ۱۰۰  میلیون ریال در ازای ترهین ۱۸۵ گرم طلا است.
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.