2067, 2068, 
گزارش مجمع عمومی عادی سال مالی 95 شرکت همکاران سیستمReviewed by رادیوسهام on Jun 3Rating: 4.5گزارش مجمع عمومی عادی سال مالی 95 شرکت همکاران سیستم گزارش مجمع عمومی عادی سال مالی 95 شرکت همکاران سیستم
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

گزارش مجمع عمومی عادی سال مالی 95 شرکت همکاران سیستم

مجمع عمومی عادی سالیانه سیستم در تاریخ هشتم خرداد ماه با حضور ۵۷/۹۱ درصد سهامداران برگزار شد. این مجمع با تقسیم سود ۳۰تومانی به کار خود پایان داد.

 

به گزارش رادیوسهام ، اطلاعات زیر در خصوص شناخت بهتر شرکت ارائه شد: به گفته مدیر عامل شرکت همکاران سیستم، ۳۰% از کلیه شرکت‌های قطعه ساز، ۶۰% شرکت‌ها در صنعت سیمان، ۵۰% شرکت‌های پتروشیمی از نرم افزارهای همکاران سیستم استفاده می‌کنند این در حالی است که به طور کلی بالغ بر۶۰ درصد شرکت‌های فعال در بورس و فرابورس از نرم افزارهای این شرکت استفاده می‌کنند که تقریبا مصرف کنندگان این نرم افزار نسبت به سال گذشته رشد ۱۰ درصدی را داشته است.

همچنین شرکت همکاران سیستم در سال گذشته موفق شده بالغ بر ۱۱۲ درصد سود عملیاتی بودجه رانیز پوشش دهد..

به گفته مدیر عامل این مجموعه ۶۴ درصد از پرتفوی درآمدی این شرکت از محل راهکاران سیستم می‌باشد که این محصول در واقع یک پلت فرم دارای ۳۹ برنامه بوده و به طور کلی ریسک تک محصولی شدن را برای همکاران به صفر می‌رساند همچنین در این خصوص باید اضافه کرد شرکت در سال پیش رو برنامه‌ایی برای توسعه و افزایش برنامه‌های موجود در پلت فرم راهکاران را داراست و از طرفی شرکت در نظر دارد مسیری را در واحدهای پشتیبانی برای شرکت های بزرگ فراهم نماید تا شرکت ها توان توسعه نرم افزار را برای واحد خود داشته باشند.

حتما بخوانید :  نگاهی به برنامه‌های توسعه‌ای «زپارس»

مابقی پرتفوی درآمدی شرکت شامل محصولات سپیدار و دشت میباشد، که نرم افزار سپیدار مختص شرکت های کوچک میباشد و در حال حاضر ۱۷۰۰۰ مشتری از این نرافزار استفاده کرده و ۲۷۰ نماینده آموزشی به آموزش این نرم افزار می پردازند. محصول دشت نیز دارای ۱۴۰۰۰ مشتری می باشد.

با ثبت پلت فرم راهکاران به عنوان یک تولید دانش بنیان، شرکت موفق به کسب معافیت مالیاتی برای دو سال آینده گردید همچنین انتقال شرکت از فرابورس به بورس نیز باعث ایجاد معافیت مالیاتی برای شرکت شده است.

اهم طرح‌های سال آتی شرکت همکاران سیستم :

افزایش بهره وری فرآیند فروش و کاهش زمان تحقق فروش و کاهش ۲۴ درصدی دوره فروش .

افزایش ۶۰ درصدی از محل استقرار فروش به شرکت ها و ارگان های بزرگ مثل قوه قضایه ، آبسال و …

از مهمترین اقدامات همکاران سیستم جهت توسعه، ارتقا و یکپارچه سازی اطلاعات محصول راهکاران، آماده سازی و ارائه محصول به عنوان ERP برای ارائه دربستر ابر (I cloud ) میباشد.

همچنین شرکت امیدوار است رشد ۲۲ درصدی پیش بینی شده درآمدهای عملیاتی در بودجه را محقق نماید از طرفی عمده کاهش مشاهده شده در بودجه شرکت مربوط به سود غیرعملیاتی می‌باشد که علت این امر نیز افزایش سرمایه در سال جاری (که از طریق سامانه کدال اطلاع رسانی خواهد شد) و استفاده از منابع نقد شرکت برای خرید ساختمان میباشد.

حتما بخوانید :  شیوه‌ فروش صادراتی « فولاژ » در زمان تحریم

خبر انتخاب شده برای شما

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه ۵۶۴۶ واحد رشد کرد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.