تاریخ: ۹:۰۲ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۱

2067, 
صورت های مالی دوره 12 ماهه "مداران"Reviewed by رادیوسهام on Jun 11Rating: 4.0صورت های مالی دوره 12 ماهه "مداران"صورت های مالی دوره 12 ماهه "مداران"
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

صورت های مالی دوره 12 ماهه "مداران"

شرکت داده پردازی ایران در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۹۵ مبلغ ۳۰۸ ریال سود  به ازای هر سهم خود اختصاص داد؛ که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۴، معادل ۵۰ درصد افزایش نشان می‌دهد.

 

به گزارش رادیوسهام ، شرکت داده پردازی ایران صورت های مالی دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۹۵ را با سرمایه ۶۵۰ میلیارد ریال به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

شرکت داده پردازی ایران در سال گذشته موفق شد معادل یک هزار و ۱۲۲ میلیارد و ۲۵۸ میلیون ریال درآمد عملیاتی بدست آورد.

از درآمد این شرکت بهای تمام شده درآمد عملیاتی کسر شد و سود ناخالص دوره به مبلغ ۴۴۳ میلیارد و ۹۲۵ میلیون ریال رسید.

از سود ناخالص دوزه نیز هزینه‌های فروش، اداری و عمومی و هزینه های عملیاتی کسر و سود عملیاتی دوره به مبلغ ۱۷۸ میلیارد و ۹۳۸ میلیون ریال محاسبه شد.

از سود عملیاتی دوره نیز هزینه های مالی و مالیات کسر و پس از افزوده شدن درآمدهای غیر عملیاتی به آن سود خالص دوره به مبلغ ۲۰۰ میلیارد و ۳۷۸ میلیون ریال رسید و بر این اساس مبلغ ۳۰۸ ریال سود به ازای هر سهم محقق شد؛ که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۴، معادل ۵۰ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

حتما بخوانید :  تولید روزانه ۲۱هزار لیتر مواد ضدعفونی‌کننده در «تیپیکو»

به سود خالص دوره نیز سود انباشته ابتدای سال اضافه شد و در نهایت مبلغ ۲۵۶ میلیارد و ۵۷۹ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای “مداران” منظور شد.

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

«کگل» به هر سهم ۶۹۹ ریال اختصاص داد
شرکت معدنی و صنعتی گل گهر موفق شد از آغاز امسال تا پایان بهمن ماه ۲۵ میلیون و ۱۳۲ هزار و ۳۶۹ تن انواع محصولات داخلی و صادراتی تولید کند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.