2224, 
پرداخت هشتمین مرحله وام ضروری بازنشستگانReviewed by رادیوسهام on Jun 13Rating: 4.0پرداخت هشتمین مرحله وام ضروری بازنشستگانپرداخت هشتمین مرحله وام ضروری بازنشستگان
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

​بانک صادرات ایران در راستای تحقق رسالت‌های اجتماعی خود هشتمین مرحله وام ضروری بازنشستگان کشوری را پرداخت کرد.

به گزارش رادیوسهام ، بانک صادرات ایران اعلام‌کرد: این بانک در کنار نقش‌آفرینی در توسعه اقتصادی و حمایت از طرح‌های کلان اقتصادی در انجام رسالت‌های اجتماعی نیز پیشگام بوده و در این زمینه بر اساس تفاهمنامه‌ای که با صندوق بازنشستگی کشوری به امضا رسانده پرداخت وام ضروری به حدود ٢۵٠ هزار نفر از بازنشستگان کشور را هدف‌گذاری کرده است.

تسهیلات ٣٠ میلیون ریالی این بانک تاکنون طی هشت مرحله به بیش از ١٨٠ هزار نفر از بازنشستگان پرداخت و ٧٠ هزار بازنشسته دیگر نیز در چهار مرحله دیگر می‌توانند از این تسهیلات بهره‌مند شوند.

این بانک مردمی در سال ١٣٩٣چهار هزار میلیارد ریال تسهیلات به ٢٠٠ هزار نفر اختصاص و در سال ١٣٩٣ نیز پنج هزار میلیارد ریال وام را به ٢۵٠ هزار نفر بازنشسته پرداخت کرده است.

منبع: ایسنا

خبر انتخاب شده برای شما

وزیر اسبق راه و ترابری با بیان این که سندی به نام طرح جامع مسکن در کشور وجود ندارد پیش بینی کرد بازار مسکن امسال با شیب ملایم از رکود خارج می‌شود و خرید و فروش نسبت به سال قبل ۱۰ برابر می شود.
حتما بخوانید :  خطر گرانی در کمین بازار مسکن؟