تاریخ: ۱۰:۵۰ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۳

2067, 
اختصاص ۳۳۴ریال سود به ازای هر سهم"کدما"Reviewed by رادیوسهام on Jun 13Rating: 4.0 اختصاص ۳۳۴ریال سود به ازای هر سهم"کدما" اختصاص ۳۳۴ریال سود به ازای هر سهم"کدما"
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

 اختصاص ۳۳۴ریال سود به ازای هر سهم"کدما"

شرکت معدنی دماوند صورت های مالی ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۹۵ را با سرمایه معادل ۳۰ میلیارد ریال به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

 

به گزارش رادیوسهام، شرکت معدنی دماوند در سال مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۵، توانست معادل ۹۷ میلیارد و ۷۶۴ میلیون ریال درآمد عملیاتی کسب کند.

از درآمد این شرکت بهای تمام شده درآمدهای عملیاتی کسر شد و سود ناخالص دوره به مبلغ ۲۵ میلیارد و ۴۲۴ میلیون ریال بدست آمد.

از سود ناخالص این شرکت نیز هزینه های فروش، اداری و عمومی و همچنین هزینه های عملیاتی کسر شد و سود عملیاتی دوره به مبلغ ۱۲ میلیارد و ۹۶۲ میلیون ریال رسید.

از سود عملیاتی دوره نیز هزینه های مالی و مالیات کسر و با افزوده شدن درآمدهای غیر عملیاتی به آن سود خالص دوره برابر ۱۰ میلیارد و ۲۵ میلیون ریال محاسبه شد و بر این اساس مبلغ ۳۳۴ ریال سود به ازای هر سهم محقق شد.

از سود خالص دوره زیان انباشته ابتدای سال کسر شد و در نهایت مبلغ ۵۵۰ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حساب های “کدما” منظور شد.

حتما بخوانید :  عدم شفافیت در صورت‌های مالی شستا| تایید تخلفات در ۲ هلدینگ بزرگ اقتصادی

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

سال مالی اغلب شرکت های ساختمانی منتهی به شهریورماه است . تاکنون چند نماد بودجه های  خود را با تعدیل های مثبت با اهمیت بیش از ۱۰۰ درصدی به بازار تزریق کردند