تاریخ: ۱۱:۱۲ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۳

2067, 
برنامه افزایش سرمایه سه شرکتReviewed by رادیوسهام on Jun 13Rating: 4.0 برنامه افزایش سرمایه سه شرکت برنامه افزایش سرمایه سه شرکت
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

 برنامه افزایش سرمایه سه شرکت

شرکت های لوله و ماشین سازی و سرمایه گذاری سپه برنامه افزایش سرمایه ۱۴۰ و ۴۹ درصدی را اعلام کردند و در کنار آن شرکت صنعتی مینو هم زمان برگزاری جلسه هیات مدیره برای افزایش سرمایه ۴۷ درصدی را تعیین کرد.

به گزارش رادیوسهام ، شرکت لوله و ماشین سازی که یکی از قدیمی ترین شرکت های تولیدی در سطح ملی است و با سرمایه ۵۰ میلیارد تومانی در بورس حضور دارد، در صدد است در صورت موافقت سازمان بورس و تصویب مجمع فوق العاده با افزایش سرمایه ۱۴۰ درصدی، سرمایه فعلی را به  ۱۲۰ میلیارد تومان برساند.

تامین مالی”فلوله” از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی و با هدف انجام طرح انتقال کارخانه به شمس آباد و طرح توسعه و تامین سرمایه در گردش و اصلاح ساختار مالی صورت می گیرد.

این شرکت پیش از این در ۲۰ اردیبهشت سال گذشته توضیحاتی درباره آثار مالی قرارداد و واگذاری زمین های کارخانه داده بود.

همچنین با اظهار نظر حسابرس نسبت به گزارش توجیهی هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری سپه در خصوص افزایش سرمایه ۴۹ درصدی، قرار است در صورت موافقت سازمان بورس و تصویب مجمع فوق العاده ،سرمایه فعلی از ۵۳۸٫۲ میلیارد تومان به ۸۰۰ میلیارد تومان برسد.
تامین مالی”وسپه” از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی و با هدف جبران مخارج بابت سرمایه گذاری های انجام شده و مشارکت در افزایش سرمایه شرکت های سرمایه پذیر صورت خواهدگرفت.

حتما بخوانید :  شاید چاره کنترل بازار ارز تاسیس بورس ارز نباشد

صنعتی مینو هم که در بازار پایه فرابورس حضور دارد و سهامدار ۹۰ درصدی شرکت قاسم ایران بشمار می رود ، زمان برگزاری جلسه هیات مدیره درجهت تصمیم گیری درخصوص افزایش سرمایه را روز چهارشنبه ۳۱ خرداد اعلام کرد.

“غصینو” در نظر دارد با افزایش سرمایه ۴۷ درصدی،سرمایه فعلی ۶۸ میلیارد تومانی را از محل جذاب سود انباشته به ۱۰۰ میلیارد تومان برساند.

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت سیمان اصفهان در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۹۶ مبلغ ۴۵۲ ریال سود به ازای هر سهم اختصاص داد
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.