تاریخ: ۱۱:۲۰ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۳

2067, 
شفاف سازی مهم از یک سهم فلزیReviewed by رادیوسهام on Jun 13Rating: 4.0 شفاف سازی مهم از یک سهم فلزی شفاف سازی مهم از یک سهم فلزی
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

 شفاف سازی مهم از یک سهم فلزی

شرکت صنایع مس شهید باهنر توضیحات مفصلی در خصوص بودجه سالهای ۹۵ و ۹۶ ارائه کرد.

 

به گزارش رادیوسهام ، افزایش فروش اسفند۹۵ موجب رشد سود شرکت برای سال مذکور شد، تعدادی از املاک شرکت جهت فروش در سرفصل دارایی های نگهداری شده طبقه بندی شده که باتوجه به وضعیت رکود سود فروش ۲۰ درصد از املاک فوق در اطلاعات اولین بودجه اسفند ۹۶ شناسایی شده اند.

عملیات احداث کارخانه تولید لوله های مسی ساده و شیاردار این شرکت در سال ۱۳۹۰ به اتمام رسیده ولی به علت تحریم های بین المللی و باتوجه به اینکه عمده ماشین آلات ساخت کشور آلمان بوده تا اوایل سال ۹۵ راه اندازی نشده بود ولی تولید آزمایشی در این سال صورت گرفت و فروش محصول لوله مسی در سال مذکور معادل ۳٫۲ هزار تن بوده که برای بودجه ۹۶ به ۳٫۴ هزار تن افزایش یافته است.

افزایش ظرفیت کارخانه تولید مطلس براساس تقاضا و قرارداد فی مابین با بانک مرکزی صورت گرفته و اطلاعات پیشرفت پروژه در گزارشات قبلی ارائه شده که همچنان به قوت خود باقی است، همچنین فروش مطلس در سال ۹۵ معادل ۳ هزار و ۱۰۲ تن بوده که در بودجه ۹۶ به ۳ هزار و ۳۵۷ تن افزایش یافته که در صور بهره برداری از طرح مذکور طبق برنامه زمانبندی آثار آن در کدال اطلاع رسانی خواهد شد.

حتما بخوانید :  پیش بینی 74 نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن ها

منبع: عصربازار

خبر انتخاب شده برای شما

در آخرین روز معاملات بورس تهران در سال ۱۳۹۶ تقاضا از عرضه پیشی گرفت و سبب افزایش قیمت گروهی از سهم ها شد. امروز نیز بانک صادرات با صف خرید رو به رو بود.
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.