2224, 
سود سهام عدالت مستقیما به حساب هر یک از مشمولان واریز می‌شودReviewed by رادیو سهام on Jun 13Rating: 5.0سود سهام عدالت مستقیما به حساب هر یک از مشمولان واریز می‌شودسود سهام عدالت مستقیما به حساب هر یک از مشمولان واریز می‌شود
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۳ votes, average: 4٫۳۳ out of 5)
Loading...

کارشناس اقتصادی با اشاره به این که سود سهام عدالتسود سهام عدالت مستقیما به حساب هر یک از مشمولان واریز می‌شود مانند یارانه‌ها به حساب سرپرست خانواده‌ها واریز نمی‌شود گفت: سود این سهام مستقیما به حساب هر یک از مشمولان واریز می‌شود.

به گزارش رادیو سهام مهدی حاجی‌وند؛کارشناس مسائل اقتصادی گفت: سود سهام عدالت بدون هیچ واسطه و مستقیم از طریق شماره شبای بانکی اعلام شده توسط افراد، به حساب آنها واریز خواهد شد.

وی افزود: بر این اساس دارندگان سهام عدالت می‌توانند با مراجعه به بانک‌های عامل کشور، شماره شبای حساب بانکی خود را دریافت و در سامانه سهام عدالت وارد کنند.

این کارشناس اقتصادی با بیان این که برای مشمولان سهام عدالت که شماره شبای بانکی آنها اشتباه بوده و مورد تایید قرار نگرفته، پیامک ارسال می‌شود گفت: این افراد باید در فرصت باقیمانده تا پایان شهریور ماه امسال شماره شبای دیگری را که حساب آن به نام خود فرد مشمول است، در سامانه سهام عدالت به نشانی www.samanese.ir ثبت کنند تا امکان دریافت سود سهام عدالت را داشته باشند.

حتما بخوانید :  آماده‌باش بانکها برای پرداخت وام‌های ده میلیونی

 حاجی‌وند با اشاره به این که سود سهام عدالت مانند یارانه‌ها به حساب سرپرست خانواده‌ها واریز نمی‌شود تاکید کرد: سود این سهام مستقیما به حساب هر یک از مشمولان واریز می‌شود.

منیع: سفیرافلاک

خبر انتخاب شده برای شما

اگرچه اکنون طرح‌هایی برای اجرا به نظام بانکی تکلیف می‌شود که پیاده‌سازی آنها به نفع مردم است؛اما بانکها روی خوشی به آنها نشان نمی‌دهند و همین امر، منجر به صف پرونده‌هایی شده که خاک می‌خورند.