2224, 
سود سهام عدالت مستقیما به حساب هر یک از مشمولان واریز می‌شودReviewed by رادیو سهام on Jun 13Rating: 5.0سود سهام عدالت مستقیما به حساب هر یک از مشمولان واریز می‌شودسود سهام عدالت مستقیما به حساب هر یک از مشمولان واریز می‌شود
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۳ votes, average: 4٫۳۳ out of 5)
Loading...

کارشناس اقتصادی با اشاره به این که سود سهام عدالتسود سهام عدالت مستقیما به حساب هر یک از مشمولان واریز می‌شود مانند یارانه‌ها به حساب سرپرست خانواده‌ها واریز نمی‌شود گفت: سود این سهام مستقیما به حساب هر یک از مشمولان واریز می‌شود.

به گزارش رادیو سهام مهدی حاجی‌وند؛کارشناس مسائل اقتصادی گفت: سود سهام عدالت بدون هیچ واسطه و مستقیم از طریق شماره شبای بانکی اعلام شده توسط افراد، به حساب آنها واریز خواهد شد.

وی افزود: بر این اساس دارندگان سهام عدالت می‌توانند با مراجعه به بانک‌های عامل کشور، شماره شبای حساب بانکی خود را دریافت و در سامانه سهام عدالت وارد کنند.

این کارشناس اقتصادی با بیان این که برای مشمولان سهام عدالت که شماره شبای بانکی آنها اشتباه بوده و مورد تایید قرار نگرفته، پیامک ارسال می‌شود گفت: این افراد باید در فرصت باقیمانده تا پایان شهریور ماه امسال شماره شبای دیگری را که حساب آن به نام خود فرد مشمول است، در سامانه سهام عدالت به نشانی www.samanese.ir ثبت کنند تا امکان دریافت سود سهام عدالت را داشته باشند.

حتما بخوانید :  تب و تاب بازار مسکن در آستانه نوروز فروکش کرد

 حاجی‌وند با اشاره به این که سود سهام عدالت مانند یارانه‌ها به حساب سرپرست خانواده‌ها واریز نمی‌شود تاکید کرد: سود این سهام مستقیما به حساب هر یک از مشمولان واریز می‌شود.

منیع: سفیرافلاک

خبر انتخاب شده برای شما

مدیر عامل بانک مسکن گفت: تعداد تسهیلاتی که طی ماه­‌های نیمه دوم امسال از محل صندوق پس‌انداز مسکن یکم به خانه اولی‌­های ثبت نام کننده در این صندوق پرداخت شده است نسبت به مدت مشابه سال گذشته، حداقل ۱۵۵ تا ۳۰۰ درصد رشد نشان می­ دهد.
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.