2680, 2224, 
تابستان با بازار مسکن چه می‌کند؟ + جدول قیمت‌هاReviewed by رادیو سهام on Jun 13Rating: 5.0تابستان با بازار مسکن چه می‌کند؟ + جدول قیمت‌ها تابستان با بازار مسکن چه می‌کند؟ + جدول قیمت‌ها
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

فایل‌های مشاوران املاک در تهران نشان می‌دهد که آپارتمان‌های ۸۰ متری از نوساز تا کلنگی و بازسازی شده در پایتخت بین ۲۰۰ میلیون تومان تا ۱ میلیارد و ۵۰ میلیون تومان قیمت خورده‌اند.

به گزارش رادیو سهام، با ورود به فصل تابستان بازار مسکن رونق نسبی پیدا خواهد کرد البته این موضوع در خصوص خرید و فروش چندان صدق نمی‌کند.  گفتنی است که در گذشته فصل تابستان فصلی بود که اوج معاملات مسکن در آن رقم می‌خورد، چند سالی است که  به دنبال رکود بازار مسکن، معاملات نیز در این دوره سال در حداقل ممکن قرار می‌گیرد.
با این حال، برخی فعالان بازار معتقدند که تابستان ۹۶، بازار مسکن وارد دوره رونق می‌شود، اما در مقابل، آمارها نشان می‌دهد که نرخ رشد در بخش ساختمان در ماه‌های اخیر منفی بوده است.
بر اساس این گزارش آپارتمان‌های ۸۰  متری از نوساز تا  کلنگی و بازسازی شده در پایتخت بین ۲۰۰ میلیون تومان تا  ۱ میلیارد و ۵۰  میلیون تومان قیمت خورده‌اند.
بر همین اساس،  در پایین جدول قیمت معاملات در حال انجام آپارتمان‌هایی با متراژ ۸۰  متری مناطق مختلف شهر تهران نیمه دوم خرداد ماه سال ۹۶ است. این جدول نشان می‌دهد که می‌توان با ۲۰۰ میلیون تومان یک آپارتمان ۸۰  متری بازسازی شده در حکیمیه  و همچنین با  ۱ میلیارد و ۵۰  میلیون تومان یک آپارتمان ۳ سال ساخت در جردن خریداری کرد.
تابستان با بازار مسکن چه می‌کند؟ + جدول قیمت‌ها تابستان با بازار مسکن چه می‌کند؟ + جدول قیمت‌ها
منبع: پارسینه
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.