تاریخ: ۹:۴۴ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۴

2067, 
مدیرعامل خپارس از رونمایی محصول جدید این شرکت خبر دادReviewed by رادیوسهام on Jun 14Rating: 4.0مدیرعامل خپارس از رونمایی محصول جدید این شرکت خبر دادمدیرعامل خپارس از رونمایی محصول جدید این شرکت خبر داد
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۲ votes, average: 4٫۵۰ out of 5)
Loading...

مدیرعامل خپارس از رونمایی محصول جدید این شرکت خبر داد

مدیرعامل شرکت پارس خودرو با بیان این مطلب که تمام محصولات پارس خودرو داری سه ستاره کیفی به بالا هستند، گفت: از مشخصات شرکت و پرسنل پارس خودرو تعهد به کیفیت است که امیدواریم با عرضه این خودرو به بازار بتوانیم بار دیگر شهرت خود به کیفیت را اثبات کنیم.

 

به گزارش رادیوسهام ، ناصر آقا محمدی با اشاره به تحویل اولین سری از خودروهای برلیانس سری H200 تولیدشده در پارس خودرو به مشتریان اظهار کرد: برلیانس H200 با قیمتی زیر ۴۰میلیون تومان به بازار عرضه شده و به لحاظ ایمنی و آپشن ها جزء محصولات منحصر به فرد در بازار داخل است و قطعا شرکت پارس خودرو تعهد را دارد که این محصول را با کیفیت خیلی خوب به بازار عرضه کند.

وی درخصوص رقبای این خودرو در بازار خودرو کشور گفت: با توجه به مشخصات فنی برلیانسH200 این خودروهای در رده قیمتی زیر ۴۰میلون تومان می تواند عملکرد منحصر به فرد از خودش ارائه دهد و به جهت قیمت مناسب, ایمنی ,کیفیت و مشخصات فنی مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است.

حتما بخوانید :  هپکو موقتا دولتی شد | تعیین تکلیف مدیریت و پرداخت حقوق معوق کارگران

آقامحمدی با اشاره به تلاش جدی پارس خودرو برای صادرات این محصول افزود: اخیرا از این خودرو به بازار لبنان صادرات داشته ایم و در کشور الجزایر و عراق نیز به صورت جدی فعال هستیم تا این خودرو به این دو کشور نیز عرضه شود.

وی افزود: درحال حاضر از محصولات برلیانس دومدل H200 و H300 این خودرو ها در پارس خودرو تولید می شود و بزودی خودرو C3نیز از مجموعه محصولات برلیانس به بازار عرضه خواهد شد.

وی با اشاره به تولید ۲۰۰ هزار دستگاه خودرو از سوی پارس خودرو در سال گذشته، خاطرنشان کرد:در بررسی انجام شده در این شرکت، نخستین خواسته مشتریان مقوله ایمنی خودروها بوده که محصولات سری H200 موفق به کسب پنج ستاره ایمنی شده است.

گفتنی است طراحی برلیانس سری H200توسط شرکت فارینای ایتالیا انجام گرفته و این خودرو در دو مدل H220 و H23 تولید و به بازار عرضه شده است. موتور با عملکرد بالا مجهز به VVT، گیربکس ۶ AMT سرعته، سیستم فرمان الکتریکی هوشمند (EPS)، سیستم ترمز ABS و EBD، سانروف و با استاندارد آلایندگی یورو ۴ EOBD از ویژگی های این خودروها است.

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت سیمان اصفهان در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۹۶ مبلغ ۴۵۲ ریال سود به ازای هر سهم اختصاص داد
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.