2681, 2224, 
نوسان احتمالی طلا و ارز بعد از جلسه فدرال رزورReviewed by رادیوسهام on Jun 14Rating: 4.0نوسان احتمالی طلا و ارز بعد از جلسه فدرال رزورنوسان احتمالی طلا و ارز بعد از جلسه فدرال رزور
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

نوسان احتمالی طلا و ارز بعد از جلسه فدرال رزور

رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: بعد از جلسه امروز بعدازظهر فدرال رزور آمریکا، بازار طلا و ارز دچار نوسان احتمالی خواهد شد و این موضوع هم از فردا در بازارهای داخلی نمود می‌کند.

 

به گزارش رادیوسهام ، محمد کشتی آرای  در خصوص آخرین وضعیت بازار طلا و سکه گفت: بازار به طور محسوس در این هفته تغییری را شاهد نبود. در این مدت نرخ ارز نوسان خاصی نداشت و قیمت طلای جهانی هم بعد از اندکی نوسان به محدوده ۱۲۷۰ دلار رسید.

وی افزود: به نظر می رسد بعد از جلسه امروز عصر -سه شنبه- فدرال رزرو آمریکا در خصوص نرخ بهره، که در دولت دونالد ترامپ اولین جلسه است. بازارهای طلا و ارز دچار نوسان بشود. این نوسان های به طور عمده بیشترین تاثیر را بر بازارهای جهانی در روزهای آینده خواهد داشت و در بازار داخلی هم از فردا نمود آن مشخص خواهد شد.

رییس اتحادیه طلا و جواهر با بیان اینکه با افزایش تقاضا در روزهای آینده روند کاهشی تقاضای سکه به اتمام می رسد، اظهار داشت: به دلیل آغاز ماه رمضان و کاهش تقاضا در بازارها، مدتی بود که انواع مسکوکات با کاهش تقاضا مواجه شده بود. اما پیش بینی می شود این روند طی روزهای آینده و به خصوص از روز شنبه تغییر کند و با نزدیک شدن به تابستان و ماه های پر رونق در تقویم هجری قمری بازار فروش سکه از رکود تقاضا خارج شود.

حتما بخوانید :  بازگشت رونق به بخش ساخت و ساز بازار مسکن

وی افزود: شروع فصل تابستان به طور معنی دار در بازار طلا و سکه تاثیر خاصی ندارد. اما به طور معمول با اتمام فصل مدارس و شروع ازدواج ها همه اصناف انتظار دارند فصل تابستان رونق بیشتری داشته باشند و بازار طلا و سکه هم پیرو همین قاعده در انتظار فصل تابستان است.

منبع: اقتصادآنلاین

خبر انتخاب شده برای شما

استقبال از فروش اینترنتی کوییک باعث پذیرش مرحله ای در سایت ثبت نام شده بود. با توجه به استقبال خوبی که از پیش فروش اینترنتی خودرو کوییک صورت گرفته بود و حضور انبوه کاربران در سایت جهت ثبت نام این خودرو، در بعضی مواقع پذیرش به صورت مرحله ای انجام شد.
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.