2681, 2224, 
نوسان احتمالی طلا و ارز بعد از جلسه فدرال رزورReviewed by رادیوسهام on Jun 14Rating: 4.0نوسان احتمالی طلا و ارز بعد از جلسه فدرال رزورنوسان احتمالی طلا و ارز بعد از جلسه فدرال رزور
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

نوسان احتمالی طلا و ارز بعد از جلسه فدرال رزور

رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: بعد از جلسه امروز بعدازظهر فدرال رزور آمریکا، بازار طلا و ارز دچار نوسان احتمالی خواهد شد و این موضوع هم از فردا در بازارهای داخلی نمود می‌کند.

 

به گزارش رادیوسهام ، محمد کشتی آرای  در خصوص آخرین وضعیت بازار طلا و سکه گفت: بازار به طور محسوس در این هفته تغییری را شاهد نبود. در این مدت نرخ ارز نوسان خاصی نداشت و قیمت طلای جهانی هم بعد از اندکی نوسان به محدوده ۱۲۷۰ دلار رسید.

وی افزود: به نظر می رسد بعد از جلسه امروز عصر -سه شنبه- فدرال رزرو آمریکا در خصوص نرخ بهره، که در دولت دونالد ترامپ اولین جلسه است. بازارهای طلا و ارز دچار نوسان بشود. این نوسان های به طور عمده بیشترین تاثیر را بر بازارهای جهانی در روزهای آینده خواهد داشت و در بازار داخلی هم از فردا نمود آن مشخص خواهد شد.

رییس اتحادیه طلا و جواهر با بیان اینکه با افزایش تقاضا در روزهای آینده روند کاهشی تقاضای سکه به اتمام می رسد، اظهار داشت: به دلیل آغاز ماه رمضان و کاهش تقاضا در بازارها، مدتی بود که انواع مسکوکات با کاهش تقاضا مواجه شده بود. اما پیش بینی می شود این روند طی روزهای آینده و به خصوص از روز شنبه تغییر کند و با نزدیک شدن به تابستان و ماه های پر رونق در تقویم هجری قمری بازار فروش سکه از رکود تقاضا خارج شود.

حتما بخوانید :  راه‌گشای تعادل بازار مسکن چیست

وی افزود: شروع فصل تابستان به طور معنی دار در بازار طلا و سکه تاثیر خاصی ندارد. اما به طور معمول با اتمام فصل مدارس و شروع ازدواج ها همه اصناف انتظار دارند فصل تابستان رونق بیشتری داشته باشند و بازار طلا و سکه هم پیرو همین قاعده در انتظار فصل تابستان است.

منبع: اقتصادآنلاین

خبر انتخاب شده برای شما

در حالی قیمت سکه دیروز به بیش از ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان افزایش یافته بود، امروز افت کرده و با قیمت ۲ میلیون و ۴۹۷ هزار تومان در بازار به فروش رفت.
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.